+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

План наукової роботи кафедри на 2017-2018 навчальний рік

№ п./п.                                                                Назва заходу                                                        Термін виконання

1. 

Науковий семінар на тему: Черкаська область – як житниця України

Вересень 2017 р.

2. 

Науковий семінар на тему: Сучасні технології у землевпорядних дослідженнях

Жовтень 2017 р.

3. 

Науковий семінар на тему: Відомі науковці-землевпорядники ХХ століття

Листопад 2017 р.

4. 

Брейн-ринг між студентами 1-4 курсів з дисципліни «Кадастр населених пунктів» та «Основи землевпорядкування та кадастру»

Грудень 2017 р.

5. 

Науковий семінар на тему: Геодезичні дослідження у інформаційному суспільстві

Лютий 2018 р.

6. 

Науковий семінар на тему: Зв'язок географічних і геологічних наук, їх вплив на розвиток землевпорядних дисциплін

Березень 2018 р.

7. 

Науковий семінар на тему: Реорганізація механізму управління земельними ресурсами

Квітень 2018 р.

8. 

Науковий семінар на тему: Природничо-географічні аспекти реалізації потенціалу України на світовому ринку землі

Травень 2018 р.

9. 

Підсумкове засідання

Червень 2018 р.

Останні новини

Профорієнтаційна подорож освітніми закладами з Голованівщини на ЗвенигородщинуЧитати повністю

Профорієнтаційна подорож освітніми закладами з Голованівщини на Звенигородщину

11 квітня 2024 року доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Петро БОРОВИК та викладач цієї ж кафедри Наталя ПРОКОПЕНКО спільно з завідувачем відділу доуніверситетської підготовки Уманського НУС Борисом БОНДАРЕМ відвідали загальноосвітні навчальні заклади Надлацької сільської громади Голованівського району Кіровоградської області, а також Катеринопільської, Мокрокалигірської та Єрківської об’єднаних територіальних громад Звенигородського району Черкаської області з метою проведення профорієнтаційної роботи серед майбутніх випускників.

Читати повністю

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ – ДО ПОРЯДКУ!Читати повністю

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ – ДО ПОРЯДКУ!

Гарна весняна погода й стрімке зростання тепла спонукали співробітників і студентів Уманського національного університету садівництва до чим скорішого наведення належного порядку на території нашого закладу вищої освіти. Не лишилась осторонь загальної справи кафедра геодезії, картографії і кадастру. У четвер 4 квітня завідувач кафедри Юрій КИСЕЛЬОВ, доцент Михайло ШЕМЯКІН, викладач Наталя ПРОКОПЕНКО, старший лаборант Валентина ПОЛІЩУК та студенти академгруп 21-зм та 11к-зм взяли участь у прибиранні території, закріпленої за кафедрою.

Читати повністю

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої»Читати повністю

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої»

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, викладачів й фахівців-практиків узяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої», яка відбудеться 18-19 квітня 2024 року на базі Уманського національного університету садівництва. У програмі конференції планується робота секцій за такими напрямками: 1. Державна політика у сфері управління земельними ресурсами: сучасний аспект 2. Шляхи становлення сучасних концепції господарювання у сфері геодезії, землеустрою та кадастру 3. Перспективи залучення сучасних технологій геодезично-картографічного забезпечення в умовах ринку земель 4. Проблеми кадастру і оцінки земель України у воєнний період 5. Актуальність екологічних проблем у контексті сталого розвитку світової спільноти 6. Еколого-економічні аспекти становлення ринку земель в сучасних умовах 7. Науки про Землю: проблеми теорії, методології та освіти

Читати повністю

СЕРЕД НАУКОВЦІВ-ШЕВЧЕНКІВЦІВЧитати повністю

СЕРЕД НАУКОВЦІВ-ШЕВЧЕНКІВЦІВ

28-30 березня 2024 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Юрій КИСЕЛЬОВ узяв участь у заходах Наукового товариства ім. Т. Шевченка, що проводилися у м. Львів. Наукове товариство ім. Т. Шевченка (НТШ) є однією з найдавніших не лише наукових, а й громадських організацій в Україні загалом, воно засноване ще 1873 року. Членами НТШ в минулі часи були такі світочі української національної ідеї та всесвітньо відомі вчені, як Іван Франко, Михайло Грушевський, Іван Горбачевський, Іван Пулюй, Степан Рудницький, Володимир Кубійович і багато інших. У 1989 році після майже півсторічної заборони за комуністичного режиму НТШ відновило свою діяльність в Україні.

Читати повністю

Всі новини