Співпраця з стейкхолдеромЧитати повністю

Співпраця з стейкхолдером

Нещодавно на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС відбулась лекція з дисципліни «Геодезія», яку для студентів освітніх рівнів Бакалавр і Молодший бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» в дистанційному форматі прочитав стейкхолдер – відомий на Черкащині фахівець геодезично-землевпорядного профілю, колишній начальник управління Держкомзему в місті Умань Черкаської області, засновник та перший директор ПП «Геоплан», м. Умань Володимир Кузуб.

ЗНІМАННЯ В ДЕРЖАВНИХ ГЕОДЕЗИЧНИХ МЕРЕЖАХЧитати повністю

ЗНІМАННЯ В ДЕРЖАВНИХ ГЕОДЕЗИЧНИХ МЕРЕЖАХ

Студенти другого курсу спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій" освітнього рівня «Бакалавр» опановували роботу в державній геодезичній мережі на станціях нівелювання ІІІ і ІУ класу. Під час знімань вони набули вмінь виконувати спостереження, заповнення журналу знімань, проведення контролю точності вимірювань.

18.10.2021
Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Традиції та інновації в геодезії та землеустрої: погляд молодих»Читати повністю

Запрошуємо молодих викладачів, здобувачів вищої освіти й фахівців-практиків (віком до 35 років) узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції молодих учених «Традиції та інновації в геодезії та землеустрої: погляд молодих», яку буде проведено 12 листопада 2021 року на базі Уманського національного університету садівництва. Мета конференції – висвітлення нових теоретичних і прикладних результатів досліджень молодих науковців щодо застосування сучасних інноваційних технологій у геодезичних, землевпорядних, картографічних, геоінформаційних, геоекологічних і географічних досліджень у сфері територіального планування.

18.10.2021
Профорієнтаційна робота у відокремлених структурних підрозділах Уманського НУСЧитати повністю

Профорієнтаційна робота у відокремлених структурних підрозділах Уманського НУС

13.10.2021
НПП кафедри геодезії, картографії і кадастру підвищують кваліфікаціюЧитати повністю

НПП кафедри геодезії, картографії і кадастру підвищують кваліфікацію

Наприкінці вересня – на початку жовтня 2021 р. НПП кафедри геодезії, картографії і кадастру – доценти Володимир Кирилюк і Михайло Шемякін та старший викладач Сергій Кононенко – відбули навчання на курсах підвищення кваліфікації в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, які проводилися в онлайн-форматі.

Оголошення  про відкриту зустрічЧитати повністю

Оголошення про відкриту зустріч

05 жовтня 2021 року з 12.40 до 13.20 відбудеться відкрита зустріч членів експертної групи щодо акредитації освітньої програми «Геодезія та землеустрій» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти зі всіма бажаючими.