27.09.2021
Чергове обговорення освітньої програми підготовки магістрів зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»Читати повністю

27 вересня 2021 року деканатом факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС була проведена зустріч зі студентами магістратури спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». На зустріч були запрошені викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру, стейкхолдери та доцент кафедри садово-паркового господарства Ірина Пушка, що є експертом Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти. В ході зустрічі було обговорено чинну освітню програму підготовки магістрів за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», особливості написання магістерських кваліфікаційних проєктів та проблеми дотримання академічної доброчесності і забезпечення академічної мобільності студентів.

Заняття в НДП «Софіївка»Читати повністю

Заняття в НДП «Софіївка»

Кафедра геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС територіально розміщена практично в Національному дендрологічному парку «Софіївка». Це дозволяє подеколи, за сприятливої погоди, проводити окремі заняття безпосередньо в Софіївському дендрологічному парку. Зокрема, днями в 41-зм групі, спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» саме там відбулося заняття з навчальної дисципліни «Природно-заповідні мережі» на тему «Категорії природно-заповідних територій».

17.09.2021
Участь викладачів кафедри геодезії, картографії  і кадастру Уманського НУС у вебінарі «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС»Читати повністю

Участь викладачів кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС у вебінарі «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС»

В рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС 16 вересня 2021 року було проведено вебінар «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС».

Ювілейні вітання колегам із НУБІПЧитати повністю

Ювілейні вітання колегам із НУБІП

Славному факультетові землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України сьогодні – 25 років.

Неформальна освіта – шлях до саморозвиткуЧитати повністю

Неформальна освіта – шлях до саморозвитку

Магістранти-геодезисти, не зважаючи на постійну завантаженість, пов’язану з навчальним процесом, є активними учасниками різноманітних тренінгів, курсів та інших видів неформальної освіти. Зокрема, студентка 11 м-зм групи Маргарита Мельник в дистанційному форматі успішно закінчила навчальний курс Prometeus «Децентралізація в Україні – теорія та практика».

ПРОВЕДЕНО АНКЕТУВАННЯ СТУДЕНТІВ І РОБОТОДАВЦІВЧитати повністю

ПРОВЕДЕНО АНКЕТУВАННЯ СТУДЕНТІВ І РОБОТОДАВЦІВ

Здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОР «Магістр» з спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», та їх перспективні роботодавці на початку нового навчального року пройшли анкетування, запропоноване відділом моніторингу якості освіти Уманського НУС.