04.05.2023
Збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою»Читати повністю

Побачила світ збірка тез доповідей Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою», яка відбулась 5 квітня 2023 року на базі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС.

01.05.2023
СВІТЛО НАУКИ КРІЗЬ ТЕМРЯВУ ВІЙНИЧитати повністю

СВІТЛО НАУКИ КРІЗЬ ТЕМРЯВУ ВІЙНИ

Навіть у часи залишкової пандемії та війни, які змінили наше життя, науковці кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС не полишили свої намагання провадити наукові пошуки, хоча б і в онлайн форматі. Щоб навіть за таких умов не припинялися традиції академічного пошуку, дослідження, наукового зростання, якими завжди вирізняється наш університет, на базі зазначеної кафедри відбулася Всеукраїнська конференція «Теоретичні та прикладні проблеми геодезії, картографії, землеустрою та кадастру в сучасних умовах господарювання»

МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ МІЦНІЮТЬЧитати повністю

МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ МІЦНІЮТЬ

27 квітня 2023 року для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, які навчаються за ОР «Бакалавр» і «Молодший бакалавр», проведено гостьову лекцію, яку прочитав професор Природничого університету в Любліні, завідувач кафедри інженерії довкілля та геодезії, доктор габілітований Анджей МАЗУР.

27.04.2023
ЗАДЛЯ ДОБРОЇ СПРАВИЧитати повністю

ЗАДЛЯ ДОБРОЇ СПРАВИ

З приходом тепла викладачі та студенти факультету лісового і садово-паркового господарства відновили заходи з облаштування насаджень лаванди на території Уманського НУС. Активну участь у них беруть колектив кафедри геодезії, картографії і кадастру та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землустрій».

27.04.2023
Молодші бакалаври та бакалаври спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Уманського НУС були присутніми на вебінарі «Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність»Читати повністю

27 квітня 2023 року для науково-педагогічних працівників Уманського НУС та здобувачів освіти усіх рівнів було проведено вебінар «Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність». На вебінарі, серед інших його учасників, були присутні студенти факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, що навчаються на ОР «Молодший бакалавр» та «Бакалавр» за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».

26.04.2023
А для молодших бакалаврів – геодезистів  лекцію провела стейкголдер!Читати повністю

А для молодших бакалаврів – геодезистів лекцію провела стейкголдер!

26 квітня 2023 року для здобувачів вищої освіти ОР «Молодший бакалавр» за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» начальник виробничого відділу у м. Умань ДП «Черкаського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою» Ольга ЗАЄЦЬ прочитала лекцію з дисципліни «Геодезія» на тему «Цифрові карти і плани».