27.05.2022
Участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій-2022»Читати повністю

26-27 травня 2022 року студент 21мб-зм групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» початкового рівня вищої освіти (Молодший бакалавр) факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Роман Борона в дистанційному форматі брав участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій-2022», яка відбулась на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Національного університету «Львівська політехніка».

23.05.2022
Андрій Данилович Моторний – фундатор сучасної   вітчизняної геодезичної наукової школиЧитати повністю

Андрій Данилович Моторний – фундатор сучасної вітчизняної геодезичної наукової школи

Без перебільшення, фундатором сучасної вітчизняної геодезичної наукової школи є Андрій Данилович Моторний.

23.05.2022
Науковий семінар, присвячений ринку земліЧитати повністю

Науковий семінар, присвячений ринку землі

Відповідно до плану наукової роботи кафедри геодезії, картографії і кадастру проведено черговий науковий семінар на тему: «Ринок землі та нерухомості в Україні: новітні аспекти».

23.05.2022
Опубліковано збірник тез Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Традиційні та інноваційні напрямки досліджень у геодезії, землеустрої та кадастрі»Читати повністю

Побачив світ збірник тез Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Традиційні та інноваційні напрямки досліджень у геодезії, землеустрої та кадастрі», проведеної на базі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС.

22.05.2022
День вишиванки 2022Читати повністю

День вишиванки 2022

Співробітники кафедри геодезії, картографії і кадастру активно долучилися до святкування в Уманському НУС Дня вишиванки, який в Україні традиційно відзначається у третій четвер травня.

10.05.2022
Профорієнтаційна робота кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС в Рівненському фаховому коледжіЧитати повністю

10 травня 2022 р. в рамках профорієнтаційних заходів кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС відбулася зустріч (в онлайн-форматі) доцента кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС Володимира Кирилюка зі студентами випускного курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Рівненського фахового коледжу.