Остання редакція: 11 жовтня 2018

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЯК ЗНАЙОМСТВО З МАЙБУТНЬОЮ ПРОФЕСІЄЮ

11, 12 жовтня 2018 року кафедра геодезії, картографії і кадастру у рамках заходу «День відкритих дверей» приймала гостей Уманського національного університету садівництва — нинішніх школярів, майбутніх абітурієнтів.

З метою ефективнішого ознайомлення з особливостями спеціальності «Геодезія та землеустрій», науково-педагогічними працівниками кафедри у вестибюлі  навчального корпусу №3  була організована виставка. На виставці було представлено прилади професійного призначення, сучасні технології проведення робіт у галузі «Геодезія та землеустрій», а також навчально-методичний доробок працівників кафедри. Відвідувачі мали змогу більш детально ознайомитися  з особливостями спеціальності за допомогою комп’ютерних технологій.

Доценти кафедри І.О. Удовенко та М.В. Шемякін у формі дискусії, яка проходила досить жваво, знайомили школярів зі специфікою професії, умовами навчання у ЗВО та перспективами майбутнього працевлаштування.

Отримана інформація дасть змогу випускникам обрати своє професійне майбутнє.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру