Остання редакція: 21 квітня 2019

Наталка Полтавка

21 березня студенти та викладачі Уманського національного університету садівництва мали можливість відвідати спектакль «Наталка Полтавка», представлений творчим колективом Черкаського  академічного обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка в актовій залі університету.

Показ спектаклю було приурочено 200-річчю від дня написання  самого твору, 250-річчю з дня народження автора п’єси – Івана Котляревського та 175-річчю Уманського національного університету садівництва.

Студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»  факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва не оминули своєю увагою зазначений показ та отримали масу приємних вражень від перегляду вистави.

Зокрема, спектакль привернув увагу глядачів до українських традицій, українських пісень та творчості

І. Котляревського.

Студенти були вражені акторською грою, колоритним гумором та незабутньою театральною  атмосферою, тож подякували акторам гучними оплесками та квітами.

Маргарита Мельник,

студентка 21-зм групи