Остання редакція: 17 листопада 2016

Будь-яка праця заслуговує на шану

Кожного року в осінню пору року, коли вже зібраний весь урожай та завершилася підготовка до зими, український народ вшановував працю трударів сільського господарства.

От і Уманський національний університет садівництва щорічно відзначає цей день як свято праці та пошани. Студенти підготували велику кількість концертних номерів за участю різних творчих колективів університету.

Керівництво УНУС в особі ректора проф. Непочатенко О.О. привітавши професорсько–викладацький колектив університету відзначив кращих та перспективних працівників та студентів, вручивши їм почесні грамоти та похвальні листи.

Не оминули своєю увагою й «першачків» 11-ЗМ, нагородивши їх грамотою – за активну роботу по догляду за університетським садом, проведення посівних робіт, збирання врожаю та зразкове виконання громадських доручень. Іменні грамоти отримали куратор 11-ЗМ групи – доцент Удовенко І.О. та староста академічної групи 11-ЗМ – Назаренко Юрій.

Маємо надію, що це лише перший крок у здобутках юних геодезистів на шляху до досягнення обраних висот.