Остання редакція: 22 березня 2017

ПРАГНЕННЯ ДО ДОСЯГНЕННЯ НОВИХ ПРОФЕСІЙНИХ ВИСОТ

22 березня 2017 року студенти 11-ЗМК групи за напрямом «Геодезія, картографія та землеустрій» відвідали Ярмарок вакансій, який був організований на базі Уманського національного університету садівництва. Куратор групи к. с.-г. наук , доцент кафедри геодезії, картографії та кадастру Шемякін М. В. акцентував увагу студентів на перспективі проходження практики на підприємствах, що були представлені на Ярмарці.

З великою цікавістю студенти слухали інформацію від представництв фірм про саме підприємства в цілому, програми стажування та працевлаштування випускників аграрних ВУЗів.

Більшість студентів виявивши професійну зацікавленість у майбутній перспективі стажування та працевлаштування на провідних підприємствах України, оформляли анкети претендентів на пріоритетні робочі місця.

Презентація, що була проведена у 170 аудиторії 4 навчального корпусу, надихнула на окреслення в майбутніх планах студентів-геодезистів шляхів професійного кар’єрного росту.