Остання редакція: 23 квітня 2017

ПРОПАГАНДА – ДВИГУН РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ СУЧАСНОСТІ

З метою поширення інформації про наявність напрямів спеціальності у Уманському національному університеті садівництва та зацікавлення у подальшій професійній освіті студентів-випускників коледжів, викладачами кафедри геодезії, картографії та кадастру було організовано поїздку до Тальянківського агротехнічного, Тальнівського будівельно-економічного та Шевченківського коледжів.

У кожному з коледжів було організовано зустріч викладачів зі студентськими випускними групами. Під час спілкування зі студентами було розповсюджено агітаційні матеріали за напрямом підготовки «Геодезія, картографія та землевпорядкування». Переважна кількість студентів ставила питання стосовно житлових умов та культурних заходів, які наявні у навчальному процесі університету. Більшість студентів, яких зацікавила представлена спеціальність заповнювали анкети про себе.

На останок викладачі запросили усіх студентів та викладачів коледжів на День відкритих дверей, який відбудеться 7 квітня 2017 року.