Остання редакція: 15 вересня 2016

Історія розвитку кафедри

Кафедра геодезії, картографії та кадастру  – наймолодша кафедра Уманського НУС, яка була створена у травні 2016 року. Кафедра входить до факультету лісового і садово-паркового господарства.

Завідувачем кафедри призначено доктора географічних наук, професора Юрія Олександровича Кисельова.

Головний напрямок кафедри - це підготовка фахівців землевпорядної служби якнайширшого профілю. Геодезія і топографія, геоінформаційні системи і картографія, сучасні натурні і дистанційні вимірювання, кадастр і земельне право - ось перелік базових дисциплін, що вивчаються студентами-землевпорядниками.

Але наші випускники зможуть працювати не лише в землевпорядній службі. Перелік дисциплін, що викладаються на нашій кафедрі, та високий рівень викладання, дають можливість нашим випускникам працювати в будь якій організації чи установі,  де застосовуються натурні або дистанційні вимірювання. Будівництво і архітектура, залізничні і автомобільні шляхи,  маркшейдерська справа і видобуток корисних копалин, кріміналістика і військова справа - ось далеко не повний перелік напрямків, де зможе занйти себе фахівець-геодезист, випускник нашої кафедри.

Підготовка фахівців  на факультеті лісового і садово-паркового господарства розпочалась восени 2014 року, але у нас амбітні плани. Кафедра придбала електронний тахеометр, на черзі - GP-приймачі, новітнє геодезичне і фотограмметричне обладнання, сучасні комп'ютери і програмне забезпечення.