Меню
Остання редакція: 15 вересня 2016

Історія розвитку кафедри

 Кафедра геодезії, картографії та кадастру  – наймолодша кафедра Уманського НУС, яка була створена у травні 2016 року. Кафедра входить до факультету лісового і садово-паркового господарства.

Завідувачем кафедри призначено доктора географічних наук, професора Юрія Олександровича Кисельова.

Головний напрямок кафедри - це підготовка фахівців землевпорядної служби якнайширшого профілю. Геодезія і топографія, геоінформаційні системи і картографія, сучасні натурні і дистанційні вимірювання, кадастр і земельне право - ось перелік базових дисциплін, що вивчаються студентами-землевпорядниками.

 

Але наші випускники зможуть працювати не лише в землевпорядній службі. Перелік дисциплін, що викладаються на нашій кафедрі, та високий рівень викладання, дають можливість нашим випускникам працювати в будь якій організації чи установі,  де застосовуються натурні або дистанційні вимірювання. Будівництво і архітектура, залізничні і автомобільні шляхи,  маркшейдерська справа і видобуток корисних копалин, кріміналістика і військова справа - ось далеко не повний перелік напрямків, де зможе занйти себе фахівець-геодезист, випускник нашої кафедри.   

Підготовка фахівців  на факультеті лісового і садово-паркового господарства розпочалась восени 2014 року, але у нас амбітні плани. Кафедра придбала електронний тахеометр, на черзі - GP-приймачі, новітнє геодезичне і фотограмметричне обладнання, сучасні комп'ютери і програмне забезпечення.

 

Останні новини

МОЛОДІ, НАПОЛЕГЛИВІ ТА ЦІЛЕСПРЯМОВАНІЧитати повністю

МОЛОДІ, НАПОЛЕГЛИВІ ТА ЦІЛЕСПРЯМОВАНІ

Напередодні Дня студента, 15 листопада 2017 року в газеті «Сільські новини» Савранської районної ради з’явилася стаття, в якій колишні учні шкіл району, а нині студенти різних вищих навчальних закладів мали можливість розповісти про те, що для них означає бути студентом.

Читати повністю

Інтелектуальна гра «Брейн-ринг» з геодезично-землевпорядних дисциплінЧитати повністю

Інтелектуальна гра «Брейн-ринг» з геодезично-землевпорядних дисциплін

29 листопада 2017 року кафедра геодезії, картографії і кадастру провела серед студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» брейн-ринг із профільних дисциплін. Як завжди, участь у цьому дійстві брали команди студентів 2-4 курсів: групи 31-зм та 21-зм, а також збірна команда.

Читати повністю

І ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗА НАПРЯМОМ ПІДГОТОВКИ «ГЕОДЕЗІЯ, КАРТОГРАФІЯ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ»Читати повністю

І ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗА НАПРЯМОМ ПІДГОТОВКИ «ГЕОДЕЗІЯ, КАРТОГРАФІЯ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ»

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їхньої творчої праці 23 листопада 2017 року серед студентів напряму «Геодезія, картографія та землевпорядкування» був проведений І тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Геодезія, картографія та землевпорядкування».

Читати повністю

ОГОЛОШЕННЯ!!!Читати повністю

ОГОЛОШЕННЯ!!!

22 листопада 2017 року о 13.30 в ауд. 113 відбудеться І тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки

Читати повністю

Всі новини