+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Наші випускники

Володимир Вельченко, інженер-геодезист,  директор ПП "Чигирин-гео":

     «Саме навчання в Уманському НУС за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» дало мені можливість створити свою справу та розвинути бізнес-структуру, завдяки якій маємо роботу не тільки я та моя родина, але й ще кілька жителів міста Чигирин.

     Стосовно навчання на факультеті лісового і садово-паркового господарства та на профільній кафедрі геодезії, картографії і кадастру, хочу сказати, що тут значну увагу приділяють формуванню професійних навиків майбутніх фахівців та, насамперед, майбутній практичній діяльності випускників. Саме тому, всім своїм працівникам я рекомендую вивчати премудрості геодезично-землевпорядної справи на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС. Деканату ж факультету та викладачам Уманського національного університету садівництва, факультету лісового і садово-паркового господарства і кафедри геодезії, картографії і кадастру – доземний уклін і велике щире «спасибі» від мене особисто та від всієї родини Вельченків!»

  

Віталій Чут,  інженер-землевпорядник  ПП "Чигирин-гео":

    «Працюючи в геодезично-землевпорядній сфері, я чітко розумів, що слід отримати відповідну освіту. Саме тому вступив на факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС та обрав спеціальність «Геодезія та землеустрій». За період навчання на факультеті я зміг освоїти усі базові моменти своєї спеціальності, звертаючи при цьому особливу увагу на прикладні та практичні моменти освітнього процесу, яким приділяється значна увага на кафедрі геодезії, картографії і кадастру. Завдяки досвідченим викладачам кафедри та факультету, наша група студентів досягла успіхів у навчанні та стала справжніми майстрами своєї діяльності, адже, як показали зустрічі випускників, всі з нашої групи наразі успішно працюють за фахом.

      Запам’яталися достойні умови навчання, цікаві заходи, досвідчені викладачі, та багато чого іншого.

    Дякую керівництву факультету, всім викладачам університету та випускової кафедри за добросердечне ставлення та ті знання і вміння, які я отримав в Уманському національному університеті садівництва. Своїм знайомим, дітям і родичам я з гордістю розповідаю про університет, факультет та кафедру геодезії, картографії і кадастру. Процвітання вам, розвитку і удачі!»

 

                       Тетяна Ільченко,  технік-землевпорядник в ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Уманського міськрайонного відділу:

    «У 2020 році я закінчила Уманський національний університет садівництва за спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» і дуже пишаюсь тим, що обрала саме цей університет. Навчатись тут мені порадила викладач з ВСП «Шевченківський коледж Уманського НУС», оскільки багато студентів, які тут навчались були дуже задоволені університетом та рівнем знань, які в ньому отримали.

    Приїхавши у 2016 році на «День відкритих дверей» я відразу зрозуміла, що буду навчатись саме тут, адже мені дуже сподобалась атмосфера університету.

    Найбільше запам’яталася простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри та факультетуХороше та щире ставлення викладачів до студентів сформувало дружню атмосферу в групі та заохочувало здобувати ще більше цікавих знань.

    Великим плюсом навчання в університеті є саме широкий спектр знань, які студенти можуть отримати в ході навчання. Дані знання допоможуть в подальшому при виборі професії працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними, пов’язаними із землевпорядкуванням.

    Моя посада – технік-землевпорядник в ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Уманського міськрайонного відділу.

    Дана посада вимагає широкого спектру знань як у спілкуванні з людьми так і у сфері землеустрою. Отримати ці знання я змогла завдяки викладачам університету, за що їм дуже вдячна!»

 

Едуард Тищенко, інженер геодезист ФОП Глобенко О.В.:

   "Щиро вдячний викладачам фаультету лісового і садово-паркового господарства та кафедри геодезії, картографії і кадастру за глибокі знання та практичні навички й уміння, які я здобув, навчаючись в Уманському національному університеті садівництва на спеціальності «Геодезія та землеустрій» ! найбільш цікавим, починаючи ще з І курсу, було навчання роботі з приладами. У моїй теперішній практичній роботі – а я працюю інженерном-геодезистом – особливо знадобилися одержані на ІІ курсі вміння роботи з електронним тахеометром Trimble.

    Крім того, цінними є й отримані під час навчання в університеті навички soft skills, адже робота в геодезичній фірмі – це не лише вимірювання й обчислення, а й спілкування з людьми, вміння домовлятися, знаходити спільну думку та приймати спільні рішення.

    Пишаюсь тим, що обрав фах геодезиста! Бажаю рідним факуультету та кафедрі нових вагомих здобутків!"

Тетяна Гевко,  інженер-геодезист ФОП Глобенко О.В.:

   "Студентські роки  –  безумовно, надзвичайно цікаві, а тому – незабутні. Я ніскільки не шкодую, що провела їх в Уманському національному університеті садівництва, навчаючись на спеціальності «Геодезія та землеустрій».

    Мені найбільше подобалися практичні заняття та навчальні практики, де я «в ділі» відпрацьовувала все те, про що дізнавалася на лекціях. Це було дуже цікаво – оволодівати складною сучасною технікою та з її допомогою проводити різноманітні вимірювання й обчислення.

    А ще в університеті було цікаве студентське життя, сповнене різних пригод, кумедних випадків і спілкування з непересічними особистостями.

    Щиро вдячна фаультету лісового і садово-паркового господарства та рідній кафедрі за отримані знання, здобуті навички та вміння! Здоров’я й щастя моїм викладачам і всім, хто допомагав мені прокласти дорогу до омріяної професії!"

 

Владислав Кизима, інженер-геодезист  Уманського геодезично-кадастрового бюро оцінки та аукціонів:

   "По закінченню школи, я вступив до Уманського НУС та обрав факультет лісового і садово-паркового господарства і фах геодезиста.

   З впевненістю можу заявити, що на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС я отримав хороші знання і якісну підготовку. Прийшовши сюди, я одразу відчув потенціал цього закладу вищої освіти, факультету та випускової кафедри  геодезії, картографії і кадастру, адже тут кваліфіковані викладачі якісно викладають матеріал і проводять практичні заняття з сучасними геодезичними приладами. Також мене вразило технічне оснащення комп’ютерних аудиторій та використання сучасних геодезичних придадів. Крім того  на факультеті щонеділі проходять цікаві виховні заходи та вечори відпочинку студентів.

   Працюючи за спеціальністю, щодня теплим словом згадую університет,  факультет та викладачів випускової кафедри, адже завдяки їм я вмію користуватись геодезичними приладами та прикладними геодезичними комп’ютерними програмами. Факультету лсового і садово-паркового господарства та кафедрі геодезії, картографії і кадастру щиро бажаю всіх гараздів, розвитку та процвітання!"

 

       Андрій Погрібнийінженер-геодезист станції Львів, Львівської залізниці:

    "До Уманського національного університету садівництва на спеціальність «Геодезія та землеустрій» я вступив не випадково, оскільки ще до того опановував основи цієї спеціальності в Шевченківському коледжі. Навчання дало мені змогу не лише здобути нові знання й оволодіти вміннями та навичками геодезичних робіт, а й знайти чудових друзів і загалом відчути неповторну атмосферу студентського життя.

    Тепер одержані мною знання стають у пригоді в практичній діяльності. Я працюю інженером-геодезистом на Львівській залізниці. Щиро вдячний фаультету лісового і садово-паркового господарства та кафедрі геодезії, картографії і кадастру за високий рівень викладання, а також звичайне людське спілкування та розуміння.

    У жодному разі не шкодую через те, що обрав собі геодезичну спеціальність, і намагатимуся завжди гідно виконувати улюблену справу!"

 

 

Олег Нагорний, інженер-геодезист  Уманського геодезично-кадастрового бюро оцінки та аукціонів:

      "По закінченню школи, я прагнув навчатися у Києві, зокрема, в  КНУБіА, або НУБіП України, проте вступив на факультет лісового і садово-паркового господарства  Уманського національного університету садівництва, обравши, при цьому, фах геодезиста. Провчившись якийсь час, я зрозумів, що я навчаюсь в передовому, сучасному закладі вищої освіти і що мені тут дуже подобається, адже викладачі та адміністрація університету, факультету і кафедри геодезії, картографії і кадастру не тільки дають необхідні студентам знання, але й постійно сприяють всебічному розвитку студентів, організовують різні виховні заходи, спортивні змагання, літературні вечори, зустрічі з цікавими людьми, зокрема, з практикуючими геодезистами та  землевпорядниками...  З того часу, я жодного разу не жалів, що обрав  факультет лісового і садово-паркового господарства  Уманського національного університету садівництва та професію геодезиста.

       Назвичайно вдячний викладачам факультету лісового і садово-паркового господарства та кафедри геодезії, картографії і кадастру за знання та вміння, які дозволили мені стати фахівцем в царині геодезії. Зичу нинішнім студентам-геодезистам успішно навчатись, і не забувати про наукову роботу та студентські гуртки, яких в нашій Alma-mater  вистачає. Старанно навчайтесь, працюйте над собою і вивчайте сучасні геодезичні прилади – і ви та ваші родини будете впевненими в завтрашньому дні.

       Рідному ж факультету  та випусковій  кафедрі геодезії, картографії і кадастру зичу подальшого розвитку і процвітання!"

Останні новини

ГЕОДЕЗИСТИ УНУС НА ДНЯХ НАУКИЧитати повністю

ГЕОДЕЗИСТИ УНУС НА ДНЯХ НАУКИ

25 квітня 2024 року активну участь у заходах із нагоди Днів науки, які щорічно проводить Уманський національний університет садівництва, взяли викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». На кафедрі геодезії, картографії і кадастру проведено секційне засідання, в ході якого студенти представили наукові доповіді з актуальних проблем досліджень у геодезії та землеустрої.

Читати повністю

ЯКОСТІ ОСВІТИ – ОСОБЛИВУ УВАГУЧитати повністю

ЯКОСТІ ОСВІТИ – ОСОБЛИВУ УВАГУ

24 квітня 2024 року викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру взяли участь у загальноуніверситетському вебінарі, організованому відділом моніторингу якості освіти Уманського НУС з метою сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників. Ведучою вебінару була завідувач вищезгаданого відділу Ніна ПІТЕЛЬ.

Читати повністю

ВИДАТНОМУ ПРИРОДОДОСЛІДНИКУ Й ФІЛОСОФУ – 300 РОКІВЧитати повністю

ВИДАТНОМУ ПРИРОДОДОСЛІДНИКУ Й ФІЛОСОФУ – 300 РОКІВ

22 квітня 2024 року культурне людство відзначає 300-річчя видатного німецького філософа й природодослідника-землезнавця Іммануїла Канта (1724 – 1804), який, без перебільшення, поставив на нові рейки європейську наукову та філософську думку. І. Кант був основоположником класичної німецької філософії, творцем гіпотези про походження Всесвіту, що не втратила значення до нашого часу, а також автором класифікації наук, значною мірою актуальної дотепер.

Читати повністю

ПРОДОВЖЕННЯ ДОБРОЇ ТРАДИЦІЇЧитати повністю

ПРОДОВЖЕННЯ ДОБРОЇ ТРАДИЦІЇ

Зустрічі з роботодавцями вже стали доброю традицією кафедри геодезії, картографії і кадастру, вони істотно сприяють вдалому вибору майбутнього місця роботи студентів після закінчення ними університету. 19 квітня 2024 року проведено зустріч здобувачів вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» зі стейкголдером, директором ФОП «Глобенко О. В.», сертифікованим землевпорядником Олександром ГЛОБЕНКОМ. Це вже не перша зустріч Олександра Васильовича зі студентами-геодезистами Уманського НУС.

Читати повністю

Всі новини