Остання редакція: 15 березня 2018

15 березня - день геодезиста!

Вітаємо геодезистів, землевпорядників, картографів, фотограмметристів та ГІС-фахівців з професійним святом!

В управлінні Держгеокадастру України сьогодні функціонує 30 державних топографо-геодезичних та картографічних підприємств: 6 науково-виробничих підприємств, 5 центрів геодезичних та геоінформатики, 12 підприємств геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики, ДП «Український державний науково-виробничий інститут зйомок міст та геоінформатики ім. А.В. Шаха», ДП «Науково-дослідний інститут геодезії і картографії», ДП «Державний картографо-геодезичний фонд України». Ці організації виконують загальнодержавні топографо-геодезичні і картографічні роботи з демаркації та делімітації державного кордону, ведуть облік і реєстрацію топографо-геодезичних і картографічних робіт, забезпечують функціонування та розвиток Державної геодезичної мережі України. Топографо-геодезичні підприємства розробляють пропозиції по веденню Державної системи координат, висот і гравіметричних вимірювань, використанню національних геоінформаційних ресурсів, надають експертні висновки по найменуванню та перейменуванню географічних об’єктів, визначенню меж географічних місць та виконують ряд інших функцій. Адміністрування системи Державного земельного кадастру, виконання робіт із землеустрою, землеоціночних робіт, топографо-геодезичних робіт (з використанням сучасних електронних приладів) та організацію і проведення земельних торгів забезпечує Центр державного земельного кадастру.

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!