Остання редакція: 28 вересня 2017

Бібліотека – скарбниця знань

Фонд Наукової бібліотеки налічує понад 255 тисяч видань. Він забезпечує потрібною інформацією всі категорії читачів.

Наша бібліотека зібрала видання навчальної, додаткової і художньої літератури, а також періодичні видання.

Для наукової роботи студентів створені комфортні умови, є абонемент і читальний зал. Якщо немає якоїсь книги у фонді бібліотеки, то читачі мають можливість прочитати її в читальному залі. Там можна отримати довідники, енциклопедії, словники, періодичні видання. Також можна працювати з інформацією в Інтернеті, адже на території наукової бібліотеки є безкоштовний wi–fi.
      Наша бібліотека має дуже багато книг з XVIIIст. Є багато праць для факультету лісового і садово-паркового господарства. В наявності є підручник 1891 року, за яким навчалися студенти-геодезисти.

Михайлова Наталя Василівна, провідний бібліотекар, провела екскурсію для 11-ЗМ групи, розповівши про історію Уманського національного університету садівництва, про те, який шлях довелося пройти нашому ВНЗ для того, щоб стати одним з найкращих університетів країни.

В нашому навчальному закладі бібліотека покликана бути осередком науки і культури. Бібліотека – місце, де зібрані думки, ідеї світу разом з мудрістю віків.

Мельник Маргарита, студентка 11 ЗМ групи
Фото Озаринський Станіслав