Остання редакція: 19 вересня 2024

І знову – про академічну доброчесність

19 вересня 2024 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру проведено зустріч зі студентами спеціальності 193 Геодезія та землеустрій на тему академічної доброчесності, її сутності та значення в сучасному освітньому та науковому просторі.

Зокрема, завідувач вищезгаданої кафедри, доктор географічних наук, професор Юрій КИСЕЛЬОВ наголосив, що сумлінне ставлення до навчання починається з малого – наприклад, відмови від списування при написанні контрольних робіт. Наступними рівнями досягнення доброчесності є недопущення плагіату в навчально-дослідницькій, а згодом – науково-дослідницькій роботі.

Доцент Петро БОРОВИК розповів про сучасні комп’ютерні програми, що дають змогу перевіряти тексти на ориґінальність, і які застосовуються в Уманському НУС.

Зустріч закінчилась дружнім спілкуванням на тему академічної доброчесності, в ході якого студенти ставили запитання з проблематики заходу, а викладачі давали їм практичні поради та настанови

Юрій КИСЕЛЬОВ,

завідувач кафедри геодезії,