Остання редакція: 26 квітня 2018

ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ»

З 18 до 20 квітня 2018 року студенти групи 21-КЗМ Андрій Погрібний і Тетяна Ільченко у супроводі доцента кафедри «Геодезії, картографії і кадастру» Михайла Шемякіна взяли участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Геодезія та землеустрій», яка відбулась у Одеському державному аграрному університеті.

Олімпіада складалась із трьох турів. Перший – тестування з дисциплін «Геодезія», «Землеустрій», «Державний земельний кадастр», «Земельне право. Другий – польові вимірювальні роботи (дисципліна «Геодезія»), які включали визначення координат точки оберненою геодезичною засічкою із застосуванням вимірювання горизонтальних кутів способом кругових прийомів та тахеометричне знімання місцевості. Третій – розв’язування комплексних практичних задач з дисциплін «Землеустрій», «Оцінка земель», «Земельне право».

Після кожного напруженого робочого дня були незабутні подорожі прекрасним містом Одеса.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру