Остання редакція: 05 грудня 2017

МОЛОДІ, НАПОЛЕГЛИВІ ТА ЦІЛЕСПРЯМОВАНІ

Напередодні Дня студента, 15 листопада 2017 року в газеті «Сільські новини» Савранської районної ради з’явилася стаття, в якій колишні учні шкіл району, а нині студенти різних вищих навчальних закладів мали можливість розповісти про те, що для них означає бути студентом. Серед цих студентів був і студент Уманського національного університету садівництва Віталій Франчук: «Мені дуже подобається бути студентом. Навчатись у ВУЗі з чудовими одногрупниками, ми стали однією дружною сім`єю. Студентські роки сповнені неймовірними емоціями, незабутніми знайомствами та потаємними мріями. Саме будучи студентами, ми вчимося відстоювати власну думку, маємо можливість перейняти великий досвід у наших викладачів. Зі вступом до ВУЗу ми робимо важливий вибір  майбутньої професії. Навчання в університеті – це з одного боку – безсонні ночі над конспектами, а з іншого – це найцікавіші роки в житті людини. А ще, це прекрасна пора молодості, надій та великих сподівань. Мрію закінчити ВУЗ з певним багажем знань і знайти де їх застосувати», - розповів Віталій в інтерв’ю газеті «Сільські новини» Савранської районної ради.

Франчук Віталій – студент 21-зм групи спеціальності «Геодезія та землеустрій» Уманського НУС. Він – наполегливий, кмітливий та старанний студент, який із захопленням виконує поставленні йому завдання й розуміє, що навчання в університеті – це дійсно не тільки безсонні ночі, а й найцікавіші роки в його житті.