Остання редакція: 26 вересня 2017

НА ШЛЯХУ ДО ВТІЛЕННЯ ЗНАНЬ У ЖИТТЯ

Опанувавши нівелір і премудрості нівелювання студенти другого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» освоюють нові вершини майбутньої професії. Навчання в польових умовах дає можливість закріпити здобуті знання і набути необхідних навичок практичної роботи.

Знімання у державних геодезичних мережах вимагає досконалих знань методики проведення і контролю точності вимірювань, заповнення журналу та проведення камеральних обчислень результатів польових вимірювань.
      Під час практичного заняття студенти освоювали роботу на станції при нівелюванні ІУ і ІІІ класу. Вимірювання вимагали знімання відліків з нівелірних рейок, обчислення перевищень, проведення контролю точності вимірювань.

Із поставленим завданням усі справились успішно.

Доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Михайло Шемякін