Остання редакція: 30 листопада 2018

ОЛІЙМПІЙСЬКІ НАДІЇ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їхньої творчої праці 29 листопада 2018 року серед студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» Уманського НУС був проведений І тур Всеукраїнської студентської олімпіади.

Конкурсні завдання складалися з тестових питань з геодезії, картографії, землеустрою та земельного кадастру. Всі учасники олімпіади продемонстрували високий рівень знань, а переможцями стали: Бондар Андрій (11-КЗМ) – І місце,  Тищенко Едуард (41-ЗМ) – ІІ місце, Мельник Маргарита (21-ЗМ) – ІІІ місце.

Щиро вітаємо всіх переможців та учасників І туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Геодезія та землеустрій» і бажаємо показати гідні результати в завершальному другому її етапі.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру