Остання редакція: 16 листопада 2017

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ В КОЛЕДЖАХ

15 листопада в рамках профорієнтаційної роботи в коледжах доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру Шемякін М.В. та Удовенко І.О. відвідали Тальнівський будівельно-економічний коледж. Керівництвом коледжу на чолі з директором  Андрущенком А.М. була організована зустріч зі студентами спеціальності 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд». В першу чергу представники кафедри запросили студентів-випускників на день відкритих дверей, що відбудеться 17 листопада 2017 року на території Уманського НУС. Після відповідей на уточнюючі запитання студентів була надана інформація про перелік спеціальностей, за якими можна продовжити навчання в університеті, та основними вимогами при вступі на спеціальність «Геодезія та землеустрій».

Цікавість викликала у студентів матеріально-технічна база кафедри геодезії, картографії і кадастру, а саме – доступність сучасного професійного обладнання та можливість його використання у навчальному процесі. Також студенти отримали агітаційні матеріали, в яких вказана вся необхідна для вступу інформація.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру