Остання редакція: 23 січня 2018

Приборкання квадрокоптера.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру розширює свою матеріальну базу. Наприкінці 2017 р. ми придбали квадрокотпер. Це - легкий безпілотний літальний апарат на борту якого стоїть 8-ми мегапіксельна камера.

Основна задача на найближчі місяці - навчитися ефективно керувати таким апаратом і проводити аерознімання місцевості. А використовувати аерофотознімки можна по різних напрямках:

- для цілей сільськогосподарського виробництва;

- для захисту навколишнього середовища і екологічних досліджень;

- для проведення різноманітних інженерно-геодезичних вишукувань.

Викладачі кафедри розібралися із побудовою і принципом роботи квадрокоптера і вже самостійно отримали перші повітряні знімки.

Звичайно, попереду ще велика робота із "приборкання" пристрою і аналізу отриманих за його допомогою матеріалів. Але ми - не сидимо на місці, ми - рухаємося вперед. На нашому гербі напис: "Цим досягнеш зірок", тож вперед, до зірок!