Остання редакція: 14 березня 2024

ЩЕ РАЗ – ПРО АНТИКОРУПЦІЮ ТА АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ

Науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру постійно беруть участь в університетських заходах, спрямованих на підвищення рівня педагогічної майстерності. Зокрема, 12 березня 2024 року було проведено онлайн-вебінар на тему «Антикорупція та доброчесність», ведучою якого була уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в Уманському НУС Людмила Машковська.

У ході вебінару було звернуто особлливу увагу на нормативні документи УНУС в частині запобігання проявів корупції, зокрема Антикорупційну програму та Кодекс академічної доброчесності.

Викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру вдячні організаторам онлайн-вебінару за акцентування на важливій проблемі подолання  корупційних явищ та проявів академічної недоброчесності в університеті. Разом з усіма НПП Уманського НУС вони продовжать роботу з популяризації ідей академічної доброчесності серед студентства.