Остання редакція: 07 листопада 2016

Вікторина "Найрозумніший"

Відвідавши Шевченківський коледж у рамках проведення профорієнтаційної роботи, викладачі кафедри геодезії, картографії та кадастру Уманського національного університету садівництва організували проведення інтелектуальної вікторини «Найрозумніший».

Учасників було обрано серед студентів випускного курсу коледжу, що навчаються за спеціальністю "Землевпорядкування" способом жеребкування. Завдання вікторини були розроблені з урахуванням специфіки спеціалізації студентів. Боротьба була яскравою і насиченою бурхливими емоціями учасників. Не останню роль зіграла активна підтримка вболівальників, серед яких були не тільки студенти, а й викладачі коледжу.

Переможців було нагороджено іменними грамотами, а кожен учасник конкурсу отримав сертифікат.

Викладацький колектив кафедри геодезії, картографії та кадастру висловлює вдячність керівництву та викладачам Шевченківського коледжу за гідну фахову підготовку студентів, які блискуче продемонстрували отримані знання у стінах рідного коледжу.