Остання редакція: 23 травня 2018

ВНЕСОК ГЕОДЕЗИСТІВ У САДІВНИЧУ СПРАВУ

Як і кожної весни, в Уманському національному університеті садівництва поповнюються площі плодових насаджень. Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» під керівництвом доцента кафедри геодезії, картографії і кадастру Михайла Шемякіна та викладача Наталії Прокопенко взяли у цьому активну участь.

На початку робіт визначили контури площі під майбутній сад. Потім встановили напрями рядів. Наступним етапом робіт було визначення місця зростання кожного дерева. У загальному було визначено п’ять тисяч посадкових місць яблуні.

Із поставленою задачею студенти справилися на «відмінно». Отриманий досвід розбивочних геодезичних робіт буде у нагоді у їх майбутній практичній діяльності.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру