Остання редакція: 21 березня 2024

Всесвітній день геодезиста

Щороку 21 березня за сприяння Міжнародної федерації геодезистів (FIG), святкують Всесвітній день геодезиста (Global Surveyors' Day).

Геодезист - це фахівець, який здобув необхідні технічні, юридичні, економічні – як теоретичні, так і практичні – університетські знання для здійснення мистецтва інтерпретації, вимірювання та розмежування поверхні Землі з використанням найсучасніших технологій. Складовими роботи геодезиста є вимірювання відстаней, напрямків, кутів між різними напрямками та визначення координат. Уміння геодезиста потрібні в різних сферах діяльності – будівельній, гірничій, землеустрої, при картографуванні територій тощо.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових вагомих звершень, цікавих експедицій у приємних компаніях! Щастя, добра, миру, життєвого оптимізму, родинного благополуччя та достатку вам!

З повагою та найкращими побажаннями

колектив кафедри геодезії, картографії і кадастру

та студенти-геодезисти Уманського НУС