Остання редакція: 24 квітня 2017

Всеукраїнські змагання студентів-геодезистів

В коридорах ОДАУ

З 19 по 21 квітня у Одесі, в стінах Одеського державного аграрного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської Олімпіади серед студентів, що навчаються за напрямком «Геодезія і землеустрій».

Участь в Олімпіаді приймали студенти-п’ятикурсники, тобто готові бакалаври, з 17 вузів України. Представники Уманського НУС були 18, і єдиними на Олімпіаді третєкурсниками.

Слід зазначити, що це – перший виїзд наших студентів на змагання такого рівня. І, хоч ми не зайняли призових місць, та показали себе цілком пристойно!

Уманські студенти-геодезисти Бурлаченко Ігор (група 31-ЗМ), Погрібний Андрій та Ільченко Тетяна (група 11-ЗМК), зайняли 10 командне місце серед 18 команд, випередивши команди поважних ВУЗів з таких відомих міст як Миколаїв, Харків, Херсон, Житомир.

Олімпіада не тільки дала студентам поштовх у подальшому навчанні, а й висвітлила недоліки і проріхи у нашій роботі.

Звичайно, 10 місце – це не 1. І нам є над чим працювати. Але студенти Уманського НУС – оптимісти, і сприймають цей "кухоль, як на половину повний", а місце в середині рейтингу з 18 ВУЗів країни – як орієнтир на подальші перемоги.

Ст. викладач кафедри геодезії, картографії та кадастру С. І. Кононенко.