Остання редакція: 20 грудня 2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «ГІС В ПРОСТОРОВОМУ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ»

19 грудня 2018 року відбувся Всеукраїнський круглий стіл «ГІС в просторовому розвитку сільських територій», організаторами якого були НУБіП України, ТОВ «Есрай Україна», НМЦ «Агроосвіта», ГО «Асоціація фахівців землеустрою України».

Учасником зазначеного заходу був і доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру нашого університету Михайло Шемякін.

У ході обговорення розглядались наступні питання:

• Інвентаризація та ефективне використання земельних ресурсів громади та проведення землеустрою.
  • Просторовий розвиток та підготовка містобудівної документації.
  • Лісові ресурси на території громади та їх ефективне використання.
  • Організація використання мінерально-сировинних ресурсів на території громад.
  • Збереження та раціональне використання водних ресурсів.
  • Підготовка інвестиційних проектів та проектів розвитку громад із використанням коштів Державного фонду регіонального розвитку.

З основними доповідями виступили: Андрій Мартин – завідувач  кафедри землевпорядного проектування НУБіП України, Юлія Забалдіна – доцент кафедри туризму та рекреації Київського національного торгівельно-економічного університету, Андрій Стефанович – ТОВ Ecomm, Віталіна Волканова – керівник землевпорядного підрозділу ТОВ «Архізем», Наталія Фіялчук – директор ТОВ «Подільський земельний центр», Андрій Білоус – завідувач кафедри таксації лісу та лісового менеджменту, Юрій Палеха – керівник центру ГІС Державного підприємства «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» ім. Ю.М. Білоконя.

Після перерви на каву-брейк відбулася загальна дискусія.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру