Остання редакція: 05 березня 2018

Знайомство з досвідом провідних фахівців землевпорядної справи в країнах Європи

Освітні реформи, які відбуваються останнім часом в Україні, потребують обміну досвідом між колегами найпотужніших вищих навчальних закладів та провідними фахівцями землевпорядної справи в країнах Європи.

Доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Удовенко Ірина Олександрівна мала змогу обмінятися здобутими вміннями з провідними фахівцями Чеської Республіки.

Загалом візит до Чеської Республіки видався плідним на нові ідеї та напрями, в яких необхідно рухатися для удосконалення організаційного та освітнього процесу нашого університету.

Для нас такі зустрічі є важливим досвідом співробітництва. Саме плідна співпраця, обмін досвідом, застосування інноваційних підходів дадуть можливість підготувати конкурентоспроможних фахівців!

Доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру

Удовенко І.О.