Застосування сучасних технологій в геодезичних вимірахЧитати повністю

Застосування сучасних технологій в геодезичних вимірах

Студенти освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Уманського національного університету садівництва вдосконалюють знання, вміння та навички, здобуті під час вивчення теоретичного курсу, в умовах виробництва.

Чергова зустріч з потенційними абітурієнтамиЧитати повністю

Чергова зустріч з потенційними абітурієнтами

11 березня 2020 р. завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру професор Юрій Кисельов та доцент цієї ж кафедри Петро Боровик черговий раз надавали профорієнтаційні консультації учням випускних класів шкіл Катеринопільського району Черкаської області.

06.03.2020
Вимірювання горизонтальних кутів  - невід’ємний навик геодезистаЧитати повністю

Вимірювання горизонтальних кутів - невід’ємний навик геодезиста

Студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», що навчаються на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС опановують премудрості горизонтального знімання. Вимірювання горизонтальних кутів є одним із елементів полігонометричних робіт.

06.03.2020
ПЛАНОВА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ПРЕДСТАВНИКІВ УМАНСЬКОГО НУС З ВИПУСКНИКАМИ КОЛЕДЖІВ ЧЕРКАЩИНИЧитати повністю