Участь студента у Всеукраїнській науково-практичній конференціїЧитати повністю

Участь студента у Всеукраїнській науково-практичній конференції

21-22 травня 2021 року студент 11 м-зм групи Нагорний Олег, в рамках заходів, приурочених десятиріччю факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, брав участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Туристичний бренд як чинник формування позитивного іміджу Гайворонської міської територіальної громади», яка була проведена в м. Гайворон Кіровоградської області.

Участь в Міжнародній конференціїЧитати повністю

Участь в Міжнародній конференції

21 травня 2021 року студентка 11 м-зм групи Чиженко Марина, спільно з науковим керівником – доцентом кафедри геодезії, картографії і кадастру Петром Боровиком, в дистанційному форматі брали участь у I Міжнародній науково-теоретичній конференції «MODERNIZATION OF TODAY’S SCIENCE EXPERIENCE AND TRENDS», яка відбулась в місті Сінгапур Республіки Сінгапур.

Інструмент дистанційної освітиЧитати повністю

Інструмент дистанційної освіти

З метою підвищення і вдосконалення рівня викладацької майстерності в умовах карантину викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру прийняли участь у вебінарі «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle», який відбувся 19 травня 2021 р.

Майбутнє за  геоінформатикою!Читати повністю

Майбутнє за геоінформатикою!

Науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС брали участь у зустрічі з очільниками об’єднаних територіальних громад Уманського району, проведеній 27 квітня 2021 року під керівництвом голови Уманської районної ради Віталія Олійника та голови Уманської райдержадміністрації Ігоря Миклащука.