25.04.2022
Запрошуємо вчених і провідних фахівців узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Традиційні та інноваційні напрямки досліджень у геодезії, землеустрої та кадастрі»Читати повністю

Запрошуємо вчених і провідних фахівців узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Традиційні та інноваційні напрямки досліджень у геодезії, землеустрої та кадастрі», яку буде проведено 27 квітня 2022 року на базі Уманського національного університету садівництва. Мета конференції — висвітлення нових теоретичних і прикладних результатів наукових досліджень у галузях геодезії, фотограмметрії, картографії, землеустрою, кадастру, геоекології, географії, територіального планування.

Не знижуємо професійну активністьЧитати повністю

Не знижуємо професійну активність

25 березня 2022 року в середовищі Zoom проведено науковий семінар кафедри геодезії, картографії і кадастру на тему «Сучасні технології в геодезії, фотограмметрії, землеустрої та кадастрі». Участь у ньому взяли всі НПП кафедри та магістрантка І курсу Маргарита Мельник.

Продовження традицій академічної мобільностіЧитати повністю

Продовження традицій академічної мобільності

21 лютого 2022 року для студентів І курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» (молодших бакалаврів групи 11мб-зм) в рамках програми академічної мобільності проведено гостьову лекцію з дисципліни «Геологія і геоморфологія», яку прочитав доцент кафедри загальної та реґіональної географії Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, кандидат географічних наук, доцент Анатолій Корнус.

Оголошення про відкриту зустріч з експертамиЧитати повністю

Оголошення про відкриту зустріч з експертами

24 лютого 2022 року з 14.15 до 14.55 відбудеться відкрита зустріч членів експертної групи щодо акредитації освітньої програми «Геодезія та землеустрій», спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за початковим (молодший бакалавр) рівнем вищої освіти зі всіма бажаючими.

17.02.2022
Участь в VIII Міжнародній науково-практичній конференції,«Topical issues of modern science, society and education»Читати повністю

З початком другого семестру, активізували наукову роботу студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС. Зокрема, 29-31 січня 2022 року студент 41-зм групи Олег Гура в дистанційному форматі брав участь в VIII Міжнародній науково-практичній конференції,«Topical issues of modern science, society and education».

14.02.2022
Участь у Міжнародному  молодіжному екологічному конгресі в Львівській політехніціЧитати повністю

Участь у Міжнародному молодіжному екологічному конгресі в Львівській політехніці

10-11 лютого 2022 року студентка 41-зм групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» бакалаврату факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Мар‘яна Мосіна в дистанційному форматі брала участь у Vll Міжнародному молодіжному конгресі «Сталий розвиток: Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбувся в Національному університеті «Львівська політехніка».