29.11.2019
І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”Читати повністю

28 листопада 2019 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”. Учасниками олімпіади були студенти-геодезисти факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС.

Профорієнтаційна робота у коледжах Черкаського краюЧитати повністю

Профорієнтаційна робота у коледжах Черкаського краю

Доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру відвідали Тальнівський будівельно-економічний коледж.

18.11.2019
ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ НА БАЗІ  ГЕОДЕЗИЧНО-КАДАСТРОВОГО БЮРО ОЦІНКИ ТА АУКЦІОНІВЧитати повністю

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ НА БАЗІ ГЕОДЕЗИЧНО-КАДАСТРОВОГО БЮРО ОЦІНКИ ТА АУКЦІОНІВ

Студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» відвідали геодезичне підприємство ‒ Геодезично-кадастрове бюро оцінки та аукціонів

Обмін досвідом – це завжди взаємозбагачення!Читати повністю

Обмін досвідом – це завжди взаємозбагачення!

Нещодавно кафедру геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва відвідали з метою обмінну досвідом в науково-методичній роботі представники Бобринецького коледжу ім. В. Порика на чолі з завідувачкою відділення «Землевпорядкування» Іриною Прокопенко.