+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Наші випускники

Володимир Вельченко, інженер-геодезист,  директор ПП "Чигирин-гео":

     «Саме навчання в Уманському НУС за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» дало мені можливість створити свою справу та розвинути бізнес-структуру, завдяки якій маємо роботу не тільки я та моя родина, але й ще кілька жителів міста Чигирин.

     Стосовно навчання на факультеті лісового і садово-паркового господарства та на профільній кафедрі геодезії, картографії і кадастру, хочу сказати, що тут значну увагу приділяють формуванню професійних навиків майбутніх фахівців та, насамперед, майбутній практичній діяльності випускників. Саме тому, всім своїм працівникам я рекомендую вивчати премудрості геодезично-землевпорядної справи на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС. Деканату ж факультету та викладачам Уманського національного університету садівництва, факультету лісового і садово-паркового господарства і кафедри геодезії, картографії і кадастру – доземний уклін і велике щире «спасибі» від мене особисто та від всієї родини Вельченків!»

  

Віталій Чут,  інженер-землевпорядник  ПП "Чигирин-гео":

    «Працюючи в геодезично-землевпорядній сфері, я чітко розумів, що слід отримати відповідну освіту. Саме тому вступив на факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС та обрав спеціальність «Геодезія та землеустрій». За період навчання на факультеті я зміг освоїти усі базові моменти своєї спеціальності, звертаючи при цьому особливу увагу на прикладні та практичні моменти освітнього процесу, яким приділяється значна увага на кафедрі геодезії, картографії і кадастру. Завдяки досвідченим викладачам кафедри та факультету, наша група студентів досягла успіхів у навчанні та стала справжніми майстрами своєї діяльності, адже, як показали зустрічі випускників, всі з нашої групи наразі успішно працюють за фахом.

      Запам’яталися достойні умови навчання, цікаві заходи, досвідчені викладачі, та багато чого іншого.

    Дякую керівництву факультету, всім викладачам університету та випускової кафедри за добросердечне ставлення та ті знання і вміння, які я отримав в Уманському національному університеті садівництва. Своїм знайомим, дітям і родичам я з гордістю розповідаю про університет, факультет та кафедру геодезії, картографії і кадастру. Процвітання вам, розвитку і удачі!»

 

                       Тетяна Ільченко,  технік-землевпорядник в ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Уманського міськрайонного відділу:

    «У 2020 році я закінчила Уманський національний університет садівництва за спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» і дуже пишаюсь тим, що обрала саме цей університет. Навчатись тут мені порадила викладач з ВСП «Шевченківський коледж Уманського НУС», оскільки багато студентів, які тут навчались були дуже задоволені університетом та рівнем знань, які в ньому отримали.

    Приїхавши у 2016 році на «День відкритих дверей» я відразу зрозуміла, що буду навчатись саме тут, адже мені дуже сподобалась атмосфера університету.

    Найбільше запам’яталася простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри та факультетуХороше та щире ставлення викладачів до студентів сформувало дружню атмосферу в групі та заохочувало здобувати ще більше цікавих знань.

    Великим плюсом навчання в університеті є саме широкий спектр знань, які студенти можуть отримати в ході навчання. Дані знання допоможуть в подальшому при виборі професії працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними, пов’язаними із землевпорядкуванням.

    Моя посада – технік-землевпорядник в ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Уманського міськрайонного відділу.

    Дана посада вимагає широкого спектру знань як у спілкуванні з людьми так і у сфері землеустрою. Отримати ці знання я змогла завдяки викладачам університету, за що їм дуже вдячна!»

 

Едуард Тищенко, інженер геодезист ФОП Глобенко О.В.:

   "Щиро вдячний викладачам фаультету лісового і садово-паркового господарства та кафедри геодезії, картографії і кадастру за глибокі знання та практичні навички й уміння, які я здобув, навчаючись в Уманському національному університеті садівництва на спеціальності «Геодезія та землеустрій» ! найбільш цікавим, починаючи ще з І курсу, було навчання роботі з приладами. У моїй теперішній практичній роботі – а я працюю інженерном-геодезистом – особливо знадобилися одержані на ІІ курсі вміння роботи з електронним тахеометром Trimble.

    Крім того, цінними є й отримані під час навчання в університеті навички soft skills, адже робота в геодезичній фірмі – це не лише вимірювання й обчислення, а й спілкування з людьми, вміння домовлятися, знаходити спільну думку та приймати спільні рішення.

    Пишаюсь тим, що обрав фах геодезиста! Бажаю рідним факуультету та кафедрі нових вагомих здобутків!"

Тетяна Гевко,  інженер-геодезист ФОП Глобенко О.В.:

   "Студентські роки  –  безумовно, надзвичайно цікаві, а тому – незабутні. Я ніскільки не шкодую, що провела їх в Уманському національному університеті садівництва, навчаючись на спеціальності «Геодезія та землеустрій».

    Мені найбільше подобалися практичні заняття та навчальні практики, де я «в ділі» відпрацьовувала все те, про що дізнавалася на лекціях. Це було дуже цікаво – оволодівати складною сучасною технікою та з її допомогою проводити різноманітні вимірювання й обчислення.

    А ще в університеті було цікаве студентське життя, сповнене різних пригод, кумедних випадків і спілкування з непересічними особистостями.

    Щиро вдячна фаультету лісового і садово-паркового господарства та рідній кафедрі за отримані знання, здобуті навички та вміння! Здоров’я й щастя моїм викладачам і всім, хто допомагав мені прокласти дорогу до омріяної професії!"

 

Владислав Кизима, інженер-геодезист  Уманського геодезично-кадастрового бюро оцінки та аукціонів:

   "По закінченню школи, я вступив до Уманського НУС та обрав факультет лісового і садово-паркового господарства і фах геодезиста.

   З впевненістю можу заявити, що на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС я отримав хороші знання і якісну підготовку. Прийшовши сюди, я одразу відчув потенціал цього закладу вищої освіти, факультету та випускової кафедри  геодезії, картографії і кадастру, адже тут кваліфіковані викладачі якісно викладають матеріал і проводять практичні заняття з сучасними геодезичними приладами. Також мене вразило технічне оснащення комп’ютерних аудиторій та використання сучасних геодезичних придадів. Крім того  на факультеті щонеділі проходять цікаві виховні заходи та вечори відпочинку студентів.

   Працюючи за спеціальністю, щодня теплим словом згадую університет,  факультет та викладачів випускової кафедри, адже завдяки їм я вмію користуватись геодезичними приладами та прикладними геодезичними комп’ютерними програмами. Факультету лсового і садово-паркового господарства та кафедрі геодезії, картографії і кадастру щиро бажаю всіх гараздів, розвитку та процвітання!"

 

       Андрій Погрібнийінженер-геодезист станції Львів, Львівської залізниці:

    "До Уманського національного університету садівництва на спеціальність «Геодезія та землеустрій» я вступив не випадково, оскільки ще до того опановував основи цієї спеціальності в Шевченківському коледжі. Навчання дало мені змогу не лише здобути нові знання й оволодіти вміннями та навичками геодезичних робіт, а й знайти чудових друзів і загалом відчути неповторну атмосферу студентського життя.

    Тепер одержані мною знання стають у пригоді в практичній діяльності. Я працюю інженером-геодезистом на Львівській залізниці. Щиро вдячний фаультету лісового і садово-паркового господарства та кафедрі геодезії, картографії і кадастру за високий рівень викладання, а також звичайне людське спілкування та розуміння.

    У жодному разі не шкодую через те, що обрав собі геодезичну спеціальність, і намагатимуся завжди гідно виконувати улюблену справу!"

 

 

Олег Нагорний, інженер-геодезист  Уманського геодезично-кадастрового бюро оцінки та аукціонів:

      "По закінченню школи, я прагнув навчатися у Києві, зокрема, в  КНУБіА, або НУБіП України, проте вступив на факультет лісового і садово-паркового господарства  Уманського національного університету садівництва, обравши, при цьому, фах геодезиста. Провчившись якийсь час, я зрозумів, що я навчаюсь в передовому, сучасному закладі вищої освіти і що мені тут дуже подобається, адже викладачі та адміністрація університету, факультету і кафедри геодезії, картографії і кадастру не тільки дають необхідні студентам знання, але й постійно сприяють всебічному розвитку студентів, організовують різні виховні заходи, спортивні змагання, літературні вечори, зустрічі з цікавими людьми, зокрема, з практикуючими геодезистами та  землевпорядниками...  З того часу, я жодного разу не жалів, що обрав  факультет лісового і садово-паркового господарства  Уманського національного університету садівництва та професію геодезиста.

       Назвичайно вдячний викладачам факультету лісового і садово-паркового господарства та кафедри геодезії, картографії і кадастру за знання та вміння, які дозволили мені стати фахівцем в царині геодезії. Зичу нинішнім студентам-геодезистам успішно навчатись, і не забувати про наукову роботу та студентські гуртки, яких в нашій Alma-mater  вистачає. Старанно навчайтесь, працюйте над собою і вивчайте сучасні геодезичні прилади – і ви та ваші родини будете впевненими в завтрашньому дні.

       Рідному ж факультету  та випусковій  кафедрі геодезії, картографії і кадастру зичу подальшого розвитку і процвітання!"

Останні новини

ФОРМУЄМО SOFT SKILLSЧитати повністю

ФОРМУЄМО SOFT SKILLS

Науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру взали участь у тренінгу «Ментальне здоров’я – основа сталого та якісного освітнього процесу», організованомву психологічною службою Уманського НУС. Ведучою цього тренінгу була практичний психолог Валентина МАЗУРЕНКО.

Читати повністю

ПЕРСПЕКТИВНА МОЛОДЬ НА ШЛЯХУ ДО ВСТУПУ ДО ЗВОЧитати повністю

ПЕРСПЕКТИВНА МОЛОДЬ НА ШЛЯХУ ДО ВСТУПУ ДО ЗВО

Нещодавно науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС здійснили поїздки до його ВСП у Тальному та Тальянках з профорієнтаційною метою. Доценти Ірина УДОВЕНКО та Михайло ШЕМЯКІН відвідали професійно-технічні коледжі та зустрілися з потенційними вступниками-2024. Під час зустрічей профорієнтатори університету поінформували присутніх про умови навчання у ЗВО, переваги обрання саме Уманського НУС

Читати повністю

ПРИБОРКУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ГЕОДЕЗИЧНИХ ПРИЛАДІВ ЮНИМИ ГЕОДЕЗИСТАМИЧитати повністю

ПРИБОРКУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ГЕОДЕЗИЧНИХ ПРИЛАДІВ ЮНИМИ ГЕОДЕЗИСТАМИ

Нещодавно тепла погода створила позитивні умови для проведення практичних занять на відкритому повітрі та більш детального опанування електронних приладів у геодезії для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва. Майбутні геодезисти під керівництвом доцента Ірини УДОВЕНКО приборкували електронні геодезичні прилади

Читати повністю

ГЕНЕРАЛЬНА РЕПЕТИЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВЧитати повністю

ГЕНЕРАЛЬНА РЕПЕТИЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

16 листопада 2023 року на базі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих учених «Перспективні досягнення молодих науковців у геодезії та землеустрої». Участь у цьому науковому заході взяли здобувачі вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» ОР «Магістр» УНУС та низки інших університетів України.

Читати повністю

Всі новини