+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Наші випускники

Володимир Вельченко, інженер-геодезист,  директор ПП "Чигирин-гео"

 

Віталій Чут,  інженер-землевпорядник  ПП "Чигирин-гео"

 

                       Тетяна Ільченко,  технік-землевпорядник в ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Уманського міськрайонного відділу:

    «У 2020 році я закінчила Уманський національний університет садівництва за спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» і дуже пишаюсь тим, що обрала саме цей університет. Навчатись тут мені порадила викладач з ВСП «Шевченківський коледж Уманського НУС», оскільки багато студентів, які тут навчались були дуже задоволені університетом та рівнем знань, які в ньому отримали.

    Приїхавши у 2016 році на «День відкритих дверей» я відразу зрозуміла, що буду навчатись саме тут, адже мені дуже сподобалась атмосфера університету.

    Найбільше запам’яталася простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри та факультетуХороше та щире ставлення викладачів до студентів сформувало дружню атмосферу в групі та заохочувало здобувати ще більше цікавих знань.

    Великим плюсом навчання в університеті є саме широкий спектр знань, які студенти можуть отримати в ході навчання. Дані знання допоможуть в подальшому при виборі професії працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними, пов’язаними із землевпорядкуванням.

    Моя посада – технік-землевпорядник в ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Уманського міськрайонного відділу.

    Дана посада вимагає широкого спектру знань як у спілкуванні з людьми так і у сфері землеустрою. Отримати ці знання я змогла завдяки викладачам університету, за що їм дуже вдячна!»

 

Едуард Тищенко, інженер геодезист ФОП Глобенко О.В.:

   "Щиро вдячний викладачам фаультету лісового і садово-паркового господарства та кафедри геодезії, картографії і кадастру за глибокі знання та практичні навички й уміння, які я здобув, навчаючись в Уманському національному університеті садівництва на спеціальності «Геодезія та землеустрій» ! найбільш цікавим, починаючи ще з І курсу, було навчання роботі з приладами. У моїй теперішній практичній роботі – а я працюю інженерном-геодезистом – особливо знадобилися одержані на ІІ курсі вміння роботи з електронним тахеометром Trimble.

    Крім того, цінними є й отримані під час навчання в університеті навички soft skills, адже робота в геодезичній фірмі – це не лише вимірювання й обчислення, а й спілкування з людьми, вміння домовлятися, знаходити спільну думку та приймати спільні рішення.

    Пишаюсь тим, що обрав фах геодезиста! Бажаю рідним факуультету та кафедрі нових вагомих здобутків!"

Тетяна Гевко,  інженер-геодезист ФОП Глобенко О.В.:

   "Студентські роки  –  безумовно, надзвичайно цікаві, а тому – незабутні. Я ніскільки не шкодую, що провела їх в Уманському національному університеті садівництва, навчаючись на спеціальності «Геодезія та землеустрій».

    Мені найбільше подобалися практичні заняття та навчальні практики, де я «в ділі» відпрацьовувала все те, про що дізнавалася на лекціях. Це було дуже цікаво – оволодівати складною сучасною технікою та з її допомогою проводити різноманітні вимірювання й обчислення.

    А ще в університеті було цікаве студентське життя, сповнене різних пригод, кумедних випадків і спілкування з непересічними особистостями.

    Щиро вдячна фаультету лісового і садово-паркового господарства та рідній кафедрі за отримані знання, здобуті навички та вміння! Здоров’я й щастя моїм викладачам і всім, хто допомагав мені прокласти дорогу до омріяної професії!"

 

Владислав Кизима, інженер-геодезист  Уманського геодезично-кадастрового бюро оцінки та аукціонів 

 

       Андрій Погрібнийінженер-геодезист станції Львів, Львівської залізниці:

    "До Уманського національного університету садівництва на спеціальність «Геодезія та землеустрій» я вступив не випадково, оскільки ще до того опановував основи цієї спеціальності в Шевченківському коледжі. Навчання дало мені змогу не лише здобути нові знання й оволодіти вміннями та навичками геодезичних робіт, а й знайти чудових друзів і загалом відчути неповторну атмосферу студентського життя.

    Тепер одержані мною знання стають у пригоді в практичній діяльності. Я працюю інженером-геодезистом на Львівській залізниці. Щиро вдячний фаультету лісового і садово-паркового господарства та кафедрі геодезії, картографії і кадастру за високий рівень викладання, а також звичайне людське спілкування та розуміння.

    У жодному разі не шкодую через те, обрав собі геодезичну спеціальність, і намагатимуся завжди гідно виконувати улюблену справу!"

 

 

Олег Нагорний, інженер-геодезист  Уманського геодезично-кадастрового бюро оцінки та аукціонів :

      "По закінченню школи, я прагнув навчатися у Києві, зокрема, в  КНУБіА, або НУБіП України, проте вступив на факультет лісового і садово-паркового господарства  Уманського національного університету садівництва, обравши, при цьому, фах геодезиста. Провчившись якийсь час, я зрозумів, що я навчаюсь в передовому, сучасному закладі вищої освіти і що мені тут дуже подобається, адже викладачі та адміністрація університету, факультету і кафедри геодезії, картографії і кадастру не тільки дають необхідні студентам знання, але й постійно сприяють всебічному розвитку студентів, організовують різні виховні заходи, спортивні змагання, літературні вечори, зустрічі з цікавими людьми, зокрема, з практикуючими геодезистами та  землевпорядниками...  З того часу, я жодного разу не жалів, що обрав  факультет лісового і садово-паркового господарства  Уманського національного університету садівництва та професію геодезиста.

       Назвичайно вдячний викладачам факультету лісового і садово-паркового господарства та кафедри геодезії, картографії і кадастру за знання та вміння, які дозволили мені стати фахівцем в царині геодезії. Зичу нинішнім студентам-геодезистам успішно навчатись, і не забувати про наукову роботу та студентські гуртки, яких в нашій Alma-mater  вистачає. Старанно навчайтесь, працюйте над собою і вивчайте сучасні геодезичні прилади – і ви та ваші родини будете впевненими в завтрашньому дні.

       Рідному ж факультету  та випусковій  кафедрі геодезії, картографії і кадастру зичу подальшого розвитку і процвітання!"

Останні новини

Участь в 37-ій конференції Міжнародної асоціації управління діловою інформацією (International Business Information Management Association)Читати повністю

Участь в 37-ій конференції Міжнародної асоціації управління діловою інформацією (International Business Information Management Association)

30-31 травня 2021 року доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва Петро Боровик і Володимир Кирилюк, спільно з колегами з інших кафедр університету – доцентами Сергієм Колотухою, Миколою Коротєєвим і Оксаною Крочак, в дистанційному форматі взяли участь у 37-ій конференції Міжнародної асоціації управління діловою інформацією (International Business Information Management Association (IBIMA), проведеній у м. Кордова, Іспанія.

Читати повністю

Вручення стипендії Стена ФорбсаЧитати повністю

Вручення стипендії Стена Форбса

7 червня 2021 р. на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відбулося вручення іменної щорічної стипендії Стена Форбса.

Читати повністю

Цікавий і корисний вебінарЧитати повністю

Цікавий і корисний вебінар

08 червня 2021 року викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру взяли участь у вебінарі «Soft skills – важлива складова в роботі педагога». Як відомо, Soft skills важливі як в роботі, так і в житті, адже значна частина навичок, які використовуються для досягнення цілей, – це саме компетенції Soft skills (навички, що допомагають людям в роботі, насамперед, командній, а також сприяють успішній соціалізації індивідуума).

Читати повністю

Всі новини