Освітні програми за спеціальністю 193 "Геодезія та землеустрій"

Освітня (освітньо-професійнаосвітньо-наукова чи освітньо-творчапрограма — система освітніх компонентів на відповідному рівні вищої освіти в межах спеціальності, що визначає вимоги до рівня освіти осіб, які можуть розпочати навчання за цією програмою та перелік навчальних дисциплін, які вони вивчають в процесі здобуття освіти за відповідним освітнім рівнем.

Міжнародна наукова діяльність студентів та викладачівЧитати повністю

Міжнародна наукова діяльність студентів та викладачів

Вірне скеровування цієї діяльності дає змогу отримувати максимальний результат та визнання наукової спільноти завдяки апробації наукових пошуків молоді. Яскравим ілюструванням такого керівництва та наставництва є участь науково-педагогічних працівників кафедри геодезії доцентів Ірини Удовенко та Володимира Кирилюка в міжнародній конференції за кордоном у онлайн форматі та залученням до співпраці студентки 41-групи спеціальності «Геодезія та землеустрій» Анастасії Почеренюк.

Участь у програмі міжнародної академічної мобільності “Erasmus+”Читати повністю

Участь у програмі міжнародної академічної мобільності “Erasmus+”

Професор кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Юрій Кисельов на початку червня 2022 року взяв участь у програмі міжнародної академічної мобільності “Erasmus+” в Університеті Яна Кохановського в Кєльцях (Республіка Польща).

Онлайн-вебінари – ефективний різновид підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівниківЧитати повністю

Під час війни викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру УНУС знайшли можливість долучитися до циклу вебінарів з метою підвищення кваліфікації та удосконалення педагогічної майстерності. Зокрема, т. в. о. завідувача кафедри, доцент Ірина Удовенко була активним учасником вебінарів.

Участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток територіальних громад: правові, економічні та соціальні аспекти»Читати повністю

9 червня 2022 року студентка 21мб-зм групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» початкового рівня вищої освіти (Молодший бакалавр) факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Анастасія Недигало в дистанційному форматі брала участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток територіальних громад: правові, економічні та соціальні аспекти», яка відбулась на базі Миколаївського національного аграрного університету.