Освітні програми за спеціальністю 193 "Геодезія та землеустрій"

Освітня (освітньо-професійнаосвітньо-наукова чи освітньо-творчапрограма — система освітніх компонентів на відповідному рівні вищої освіти в межах спеціальності, що визначає вимоги до рівня освіти осіб, які можуть розпочати навчання за цією програмою та перелік навчальних дисциплін, які вони вивчають в процесі здобуття освіти за відповідним освітнім рівнем.

«Soft Skills – невід’ємні навички майбутнього геодезиста та землевпорядника»Читати повністю

«Soft Skills – невід’ємні навички майбутнього геодезиста та землевпорядника»

23 жовтня 2021 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру психологом Уманського НУС Валентиною Мазуренко було проведено зустріч-практикум на тему «Soft Skills – невід’ємні навички майбутнього геодезиста та землевпорядника». На заході були присутні студенти освітніх рівнів Молодший бакалавр і Бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» а також викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС. Особливістю заходу було те, що Валентина Дмитрівна спілкувалась з аудиторією в online-форматі.

Студентка Уманського НУС виступила на міжнародній конференції Читати повністю

Студентка Уманського НУС виступила на міжнародній конференції

Студенка І курсу магістратури зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Маргарита Мельник узяла участь у Міжнародній науково-технічній конференції молодих учених високого рівня “GeoTerrace-2021”, що проводилась з 4 по 6 жовтня 2021 р. в онлайн-форматі (через платформу Zoom) в Інституті геодезії Національного університету «Львівська політехніка».

Профорієнтаційна робота на півдні Звенигородського району (колишній Катеринопільщині)Читати повністю

Вже доброю традицією стала тісна співпраця кафедри геодезії, картографії і кадастру із загальноосвітніми навчальними закладами півдня Звенигородського району (історичної Катеринопільщини). На продовження її 22 жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри професор Юрій Кисельов і доцент Петро Боровик відвідали Катеринопільський ліцей та низку шкіл Великої Звенигородщини.

Зустріч, присвячена проблемам сексизму, гендеру  та навчанню студентів з особливими потребамиЧитати повністю

Зустріч, присвячена проблемам сексизму, гендеру та навчанню студентів з особливими потребами

Днями студенти ОР Молодший бакалавр та Бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» спільно з кураторами груп були учасниками зустрічі з психологом університету Валентиною Мазуренко. На цій зустрічі Валентина Дмитрівна проінформувала студентів про діяльність психологічної служби Уманського НУС, а також про проблеми протидії сексизму та гендерної нерівності в освіті, а також забезпечення комфортного навчання громадян з особливими потребами.