+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Новини

20.09.2021
Заняття в НДП «Софіївка»Читати повністю

Заняття в НДП «Софіївка»

Кафедра геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС територіально розміщена практично в Національному дендрологічному парку «Софіївка». Це дозволяє подеколи, за сприятливої погоди, проводити окремі заняття безпосередньо в Софіївському дендрологічному парку. Зокрема, днями в 41-зм групі, спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» саме там відбулося заняття з навчальної дисципліни «Природно-заповідні мережі» на тему «Категорії природно-заповідних територій».

Читати повністю

17.09.2021
Участь викладачів кафедри геодезії, картографії  і кадастру Уманського НУС у вебінарі «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС»Читати повністю

Участь викладачів кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС у вебінарі «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС»

В рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС 16 вересня 2021 року було проведено вебінар «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС».

Читати повністю

16.09.2021
Ювілейні вітання колегам із НУБІПЧитати повністю

Ювілейні вітання колегам із НУБІП

Славному факультетові землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України сьогодні – 25 років.

Читати повністю

15.09.2021
Неформальна освіта – шлях до саморозвиткуЧитати повністю

Неформальна освіта – шлях до саморозвитку

Магістранти-геодезисти, не зважаючи на постійну завантаженість, пов’язану з навчальним процесом, є активними учасниками різноманітних тренінгів, курсів та інших видів неформальної освіти. Зокрема, студентка 11 м-зм групи Маргарита Мельник в дистанційному форматі успішно закінчила навчальний курс Prometeus «Децентралізація в Україні – теорія та практика».

Читати повністю

13.09.2021
ПРОВЕДЕНО АНКЕТУВАННЯ СТУДЕНТІВ І РОБОТОДАВЦІВЧитати повністю

ПРОВЕДЕНО АНКЕТУВАННЯ СТУДЕНТІВ І РОБОТОДАВЦІВ

Здобувачі вищої освіти, що навчаються за ОР «Магістр» з спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», та їх перспективні роботодавці на початку нового навчального року пройшли анкетування, запропоноване відділом моніторингу якості освіти Уманського НУС.

Читати повністю

18.08.2021
Академічна доброчесність: виклики сучасностіЧитати повністю

Академічна доброчесність: виклики сучасності

Наразі, одним із важливих завдань вітчизняної політики в галузі освіти та науки є забезпечення дотримання принципів академічної доброчесності та недопущення плагіату.

Читати повністю