+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Новини

08.12.2023
ФОРМУЄМО SOFT SKILLSЧитати повністю

ФОРМУЄМО SOFT SKILLS

Науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру взали участь у тренінгу «Ментальне здоров’я – основа сталого та якісного освітнього процесу», організованомву психологічною службою Уманського НУС. Ведучою цього тренінгу була практичний психолог Валентина МАЗУРЕНКО.

Читати повністю

06.12.2023
ПЕРСПЕКТИВНА МОЛОДЬ НА ШЛЯХУ ДО ВСТУПУ ДО ЗВОЧитати повністю

ПЕРСПЕКТИВНА МОЛОДЬ НА ШЛЯХУ ДО ВСТУПУ ДО ЗВО

Нещодавно науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС здійснили поїздки до його ВСП у Тальному та Тальянках з профорієнтаційною метою. Доценти Ірина УДОВЕНКО та Михайло ШЕМЯКІН відвідали професійно-технічні коледжі та зустрілися з потенційними вступниками-2024. Під час зустрічей профорієнтатори університету поінформували присутніх про умови навчання у ЗВО, переваги обрання саме Уманського НУС

Читати повністю

21.11.2023
ПРИБОРКУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ГЕОДЕЗИЧНИХ ПРИЛАДІВ ЮНИМИ ГЕОДЕЗИСТАМИЧитати повністю

ПРИБОРКУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ГЕОДЕЗИЧНИХ ПРИЛАДІВ ЮНИМИ ГЕОДЕЗИСТАМИ

Нещодавно тепла погода створила позитивні умови для проведення практичних занять на відкритому повітрі та більш детального опанування електронних приладів у геодезії для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва. Майбутні геодезисти під керівництвом доцента Ірини УДОВЕНКО приборкували електронні геодезичні прилади

Читати повністю

16.11.2023
ГЕНЕРАЛЬНА РЕПЕТИЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВЧитати повністю

ГЕНЕРАЛЬНА РЕПЕТИЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

16 листопада 2023 року на базі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих учених «Перспективні досягнення молодих науковців у геодезії та землеустрої». Участь у цьому науковому заході взяли здобувачі вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» ОР «Магістр» УНУС та низки інших університетів України.

Читати повністю

12.11.2023
ПРОДОВЖЕННЯ БАГАТОРІЧНОЇ СПІВПРАЦІЧитати повністю

ПРОДОВЖЕННЯ БАГАТОРІЧНОЇ СПІВПРАЦІ

Співпраця кафедри геодезії, картографії і кадастру УНУС з освітянами Катеринопільщини триває вже понад шість років, за цей час налагоджено міцні ділові та дружні зв’язки, що дає сподівання на продовження такого співробітництва і в майбутньому. 10 листопада 2023 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Юрій КИСЕЛЬОВ, доцент цієї ж кафедри Петро БОРОВИК спільно з завідувачем відділу доуніверситетської підготовки Уманського НУС Борисом БОНДАРЕМ та фахівцем відділу доуніверситетської підготовки Галиною ГАНГУРЯНУ відвідали загальноосвітні навчальні заклади Катеринопільської, Мокрокалигірської та Єрківської об’єднаних територіальних громад Звенигородського району Черкаської області з метою проведення профорієнтаційної роботи серед майбутніх випускників. Зокрема, вони побували в першому та другому катеринопільських ліцеях, Мокрокалигірському ліцеї та Єрківському ліцеї імені В’ячеслава ЧОРНОВОЛА.

Читати повністю

30.10.2023
ЩЕ РАЗ ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬЧитати повністю

ЩЕ РАЗ ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ

25 жовтня 2023 року НПП кафедри геодезії, картографії і кадастру взяли участь у всеукраїнському «круглому столі» на тему «Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступ», організованому НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Лейтмотивом у виступах організаторів і учасників «круглого столу» звучала думка про те, що найкращим способом боротьби з проявами академічної недоброчесності є її упередження, зокрема мотивування студентів не вдаватися до дій, сумнівних із погляду доброчесності.

Читати повністю