+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Навчальний процес

В університеті впроваджена європейська кредитно-трансферна система оцінювання знань студентів, яка в повному обсязі відповідає вимогам європейської інтеграції вищої освіти України та Болонській конвенції.

Європейська кредитно-трансферна система (European Credit Transfer System – ECTS) – це система, яка розроблена для забезпечення єдиного загальноєвропейського підходу до оцінювання та порівняння навчальних досягнень студентів (слухачів та курсантів), що навчаються в різних вищих навчальних закладах, та їхнього академічного визнання. За своєю суттю ЕСТS не регулює змісту, структури або еквівалентності освітньо-професійних програм. Ці питання відносяться до питань якості і визначаються самими навчальними закладами. ECTS забезпечує прозорість і сприяє визнанню освіти.

Система ECTS базується на принципах взаємної довіри учасників і передбачає виконання правил щодо всіх її частин: інформації (стосовно навчальних програм та здобутків студентів), взаємної угоди (між закладами і студентом) та використання кредитів ECST (визначення навчального навантаження студентів). Цей Інформаційний пакет, розроблено для абітурієнтів, студентів і викладачів та містить у собі загальну інформацію про навчально-науковий інститут підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів Національної академія внутрішніх справ, відомості про кваліфікацію, яку набуває випускник, відомості про навчальний графік та види навчальних занять, повний перелік пропонованих нормативних та вибіркових навчальних дисциплін, їх коротку анотацію, відомості про форми та умови проведення контрольних заходів та систему оцінювання якості освіти, а також таблицю відповідності оцінок, прийнятих у НАВС, оцінкам – ECTS.

Європейська система переведення і накопичення кредитів (ECTS) була розроблена у 1989 році в рамках програми Erasmus, що в даний час є частиною програми Socrates. ECTS – успішно опротестована система кредитів, яка використовується по всій Європі.

ECTS – система, яка розроблена в інтересах студентів і базується на визначенні навантаження студентів, необхідного для досягнення цілей програми.

Офіційне визнання навчання та дипломів про вищу освіту є необхідною передумовою створення відкритого Європейського освітнього простору, в якому студенти та викладачі могли б пересуватись без перешкод.

Навантаження студентів в ECTS включає час, що проводиться за слуханням лекцій, семінарів, самостійного навчання, підготовки і складання іспитів і т.д. Кредити розподіляються по всіх компонентах програми навчання (модулі, дисципліни, стажування, дипломна робота тощо) і відображають кількість роботи, необхідної для виконання кожного компоненту відносно до загальної кількості необхідної роботи для завершення повного року навчання за даною програмою.  

Останні новини

САМОВДОСКОНАЛЕННЯ ЯК ЩЕ ОДИН КРОК НА ШЛЯХУ ДО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇЧитати повністю

САМОВДОСКОНАЛЕННЯ ЯК ЩЕ ОДИН КРОК НА ШЛЯХУ ДО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Ще одним здобутком може пишатися кафедра геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва. Нещодавно викладач-стажист цієї ж кафедри В’ячеслав ПИЖ’ЯНОВ отримав сертифікат Національного агентства з питань запобігання корупції, що підтверджує успішне завершення базового онлайн-курсу: «Зрозуміло про конфлікт інтересів».

Читати повністю

НОВІ ЗДОБУТКИ КАФЕДРИ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУЧитати повністю

НОВІ ЗДОБУТКИ КАФЕДРИ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ

Нині питання підвищення кваліфікації кожного фахівця стало буденним і обов’язковим. Подібне самовдосконалення забезпечує подальший розвиток як особистості, так і загалу в цілому, що є актуальним і сучасним проявом науково-технічного прогресу у сфері науки. Активно в цьому руслі працюють науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру.

Читати повністю

Участь у Міжнародній науковій конференції «Економічний та соціальний вплив конфліктів на сучасний світ»Читати повністю

Участь у Міжнародній науковій конференції «Економічний та соціальний вплив конфліктів на сучасний світ»

Нещодавно завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС, професор Юрій КИСЕЛЬОВ, спільно з доцентами цієї ж кафедри Петром БОРОВИКОМ і Михайлом ШЕМЯКІНИМ в дистанційному форматі брали участь у Міжнародній науковій конференції «Економічний та соціальний вплив конфліктів на сучасний світ», яка відбулась на базі Академії прикладних наук «Мазовія», м. Седльце, Республіка Польща.

Читати повністю

Всі новини