+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Навчальний процес

В університеті впроваджена європейська кредитно-трансферна система оцінювання знань студентів, яка в повному обсязі відповідає вимогам європейської інтеграції вищої освіти України та Болонській конвенції.

Європейська кредитно-трансферна система (European Credit Transfer System – ECTS) – це система, яка розроблена для забезпечення єдиного загальноєвропейського підходу до оцінювання та порівняння навчальних досягнень студентів (слухачів та курсантів), що навчаються в різних вищих навчальних закладах, та їхнього академічного визнання. За своєю суттю ЕСТS не регулює змісту, структури або еквівалентності освітньо-професійних програм. Ці питання відносяться до питань якості і визначаються самими навчальними закладами. ECTS забезпечує прозорість і сприяє визнанню освіти.

Система ECTS базується на принципах взаємної довіри учасників і передбачає виконання правил щодо всіх її частин: інформації (стосовно навчальних програм та здобутків студентів), взаємної угоди (між закладами і студентом) та використання кредитів ECST (визначення навчального навантаження студентів). Цей Інформаційний пакет, розроблено для абітурієнтів, студентів і викладачів та містить у собі загальну інформацію про навчально-науковий інститут підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів Національної академія внутрішніх справ, відомості про кваліфікацію, яку набуває випускник, відомості про навчальний графік та види навчальних занять, повний перелік пропонованих нормативних та вибіркових навчальних дисциплін, їх коротку анотацію, відомості про форми та умови проведення контрольних заходів та систему оцінювання якості освіти, а також таблицю відповідності оцінок, прийнятих у НАВС, оцінкам – ECTS.

Європейська система переведення і накопичення кредитів (ECTS) була розроблена у 1989 році в рамках програми Erasmus, що в даний час є частиною програми Socrates. ECTS – успішно опротестована система кредитів, яка використовується по всій Європі.

ECTS – система, яка розроблена в інтересах студентів і базується на визначенні навантаження студентів, необхідного для досягнення цілей програми.

Офіційне визнання навчання та дипломів про вищу освіту є необхідною передумовою створення відкритого Європейського освітнього простору, в якому студенти та викладачі могли б пересуватись без перешкод.

Навантаження студентів в ECTS включає час, що проводиться за слуханням лекцій, семінарів, самостійного навчання, підготовки і складання іспитів і т.д. Кредити розподіляються по всіх компонентах програми навчання (модулі, дисципліни, стажування, дипломна робота тощо) і відображають кількість роботи, необхідної для виконання кожного компоненту відносно до загальної кількості необхідної роботи для завершення повного року навчання за даною програмою.  

Останні новини

Геодезисти УНУ вчергове допомагають воїнам ЗСУЧитати повністю

Геодезисти УНУ вчергове допомагають воїнам ЗСУ

Нещодавно колектив кафедри геодезії, картографії і кадастру та здобувачі вищої освіти спеціальності Геодезія та землеустрій Уманського національного університету вчергове надали посильну допомогу українським воїнам, які обороняють рідну землю. Варто зауважити, що колектив УНУ систематично допомагає ЗСУ, намагаючись наблизити Перемогу над агресором. Слава Україні!

Читати повністю

ЗАДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУЧитати повністю

ЗАДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

На кафедрі геодезії, картографії і кадастру УНУ проведено засідання проєктної групи з розроблення й удосконалення освітньо-професійної програми зі спеціальності G18 «Геодезія та землеустрій» за ОР «Бакалавр». Учасники засідання обговорили зміст зауважень експертів НАЗЯВО та членів ГЕР, висловлених ними під час нещодавньої акредитації освітньої програми, та намітили шляхи її покращення відповідно до сучасних вимог до освітнього процесу й реальних потреб здобувачів вищої освіти.

Читати повністю

ПРО ПРОБЛЕМИ ОПОДАТКУВАННЯ В ГЕОДЕЗІЇЧитати повністю

ПРО ПРОБЛЕМИ ОПОДАТКУВАННЯ В ГЕОДЕЗІЇ

НПП кафедри геодезії, картографії і кадастру – доктор технічних наук Олег ІВАНЧУК, доценти Петро БОРОВИК, Михайло ШЕМЯКІН та Ірина УДОВЕНКО взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми сьогодення у сфері фінансів, обліку та аудиту», на якій представили доповідь на тему «Стабільне оподаткування – основа сталого розвитку геодезії та землевпорядкування». Важливо відзначити, що проблема оподаткування є вельми значущою для геодезичних і землевпорядних підприємств, тому доповідь уманських науковців є актуальною та викликала численні запитання учасників конференції.

Читати повністю

ВИПУСК БАКАЛАВРІВ-ГЕОДЕЗИСТІВ. ЧАСТИНА ІІЧитати повністю

ВИПУСК БАКАЛАВРІВ-ГЕОДЕЗИСТІВ. ЧАСТИНА ІІ

26 червня 2025 року проведено захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти академічної групи 41-зм бакалаврату спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». У ході захисту випускники представили результати виконання досліджень із досить широкого спектру тем, пов’язаних, зокрема, із землевпорядним проєктуванням площ сівозмін, землевідведенням у зв’язку зі зміною цільового використання земельних ділянок, застосуванням ГІС-технологій у медичній галузі тощо.

Читати повністю

Всі новини