+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Програми та бази практики

      Навчальна практика є важливим етапом підготовки майбутніх фахівців, який сприяє формуванню їхніх професійних навичок та компетенцій, а також допомагає їм краще зрозуміти та оцінити обраний професійний шлях. Навчальна практика має на меті поглибити та закріпити теоретичні знання, набути первинні практичні навички, ознайомитися зі специфікою обраного фаху та майбутньої професійної діяльності. Навчальні практики кафедри геодезії, картографії і кадастру проводяться на навчальному полігоні Уманського національного університету. З графіком навчальної практики можна ознайомитись за посиланням Графік практик

     Виробнича практика готує майбутніх фахівців до професійної діяльності, дозволяє їм зрозуміти сферу своєї майбутньої роботи та краще підготуватися до її викликів. Під час виробничої практики студенти вчаться виконувати професійні завдання, знайомляться з інструментами та технологіями, необхідними для роботи в обраній сфері. У реальних виробничих умовах студенти вчаться приймати самостійні рішення та розв'язувати практичні проблеми, що є важливою навичкою для майбутніх фахівців.

Область

Спеціальність

Назва підприємства,

установи, організації

Адреса

Черкаська

193 Геодезія та землеустрій

ФОП Віхарєв Ярослав Володимирович

Черкаська обл.,

м. Христинівка,

провул. Тихий, 5

Черкаська

193 Геодезія та землеустрій

ФОП Кузуб Тарас Володимирович

Черкаська обл.,

Уманський р-н,

м. Умань,

провул. Богуна, 12, кв. 1

Черкаська

193 Геодезія та землеустрій

ФОП Глобенко Олександр Васильович

Черкаська обл.,

Уманський р-н,

с. Подібна,

вул. Шкільна 24

Черкаська

193  Геодезія та землеустрій

Виробничий відділ м. Умань ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»

Черкаська обл.,

Уманський р-н,

м. Умань,

вул. Залізняка, 2-а

Черкаська

193 Геодезія та землеустрій

ТОВ «Терра профешинал груп»

Черкаська обл.,

Уманський р-н,

м. Умань,

вул. Незалежностіа, 12-а

Чернівецька

193 Геодезія та землеустрій

ФОП Гаврилюк Віктор Євгенійович

Чернівецька обл.,

Чернівецький р-н.,

 м. Кіцмань,

вул. Чагор 38

Бази практик

 

Останні новини

ПРО ПРОБЛЕМИ ОПОДАТКУВАННЯ В ГЕОДЕЗІЇЧитати повністю

ПРО ПРОБЛЕМИ ОПОДАТКУВАННЯ В ГЕОДЕЗІЇ

НПП кафедри геодезії, картографії і кадастру – доктор технічних наук Олег ІВАНЧУК, доценти Петро БОРОВИК, Михайло ШЕМЯКІН та Ірина УДОВЕНКО взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми сьогодення у сфері фінансів, обліку та аудиту», на якій представили доповідь на тему «Стабільне оподаткування – основа сталого розвитку геодезії та землевпорядкування». Важливо відзначити, що проблема оподаткування є вельми значущою для геодезичних і землевпорядних підприємств, тому доповідь уманських науковців є актуальною та викликала численні запитання учасників конференції.

Читати повністю

ВИПУСК БАКАЛАВРІВ-ГЕОДЕЗИСТІВ. ЧАСТИНА ІІЧитати повністю

ВИПУСК БАКАЛАВРІВ-ГЕОДЕЗИСТІВ. ЧАСТИНА ІІ

26 червня 2025 року проведено захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти академічної групи 41-зм бакалаврату спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». У ході захисту випускники представили результати виконання досліджень із досить широкого спектру тем, пов’язаних, зокрема, із землевпорядним проєктуванням площ сівозмін, землевідведенням у зв’язку зі зміною цільового використання земельних ділянок, застосуванням ГІС-технологій у медичній галузі тощо.

Читати повністю

ВИПУСК БАКАЛАВРІВ-ГЕОДЕЗИСТІВЧитати повністю

ВИПУСК БАКАЛАВРІВ-ГЕОДЕЗИСТІВ

20 червня 2025 року проведено захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за ОР «Бакалавр». Теми представлених робіт були досить різноманітні, вони стосувалися актуальних питань геодезії, землеустрою, ГІС-технологій.

Читати повністю

НОВІ ЗДОБУТКИ КАФЕДРИ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУЧитати повністю

НОВІ ЗДОБУТКИ КАФЕДРИ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ

Кафедра геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету може пишатися своїми здобутками у травні 2025 року. На фоні успішного проходження акредитаційної експертизи освітньої програми за освітнім рівнем «бакалавр», результатом якої стало отримання сертифіката про акредитацію, який дійсний упродовж п’яти років, було багато зроблено.

Читати повністю

Всі новини