+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню
Остання редакція: 27 вересня 2021

Чергове обговорення освітньої програми підготовки магістрів зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

Доповідає декан факультету, професор Валентин Поліщук

       27 вересня 2021 року деканатом факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС була проведена зустріч зі студентами магістратури  спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». На зустріч були запрошені  викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру, стейкхолдери та доцент кафедри садово-паркового господарства Ірина Пушка, що є експертом Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти. В ході зустрічі було обговорено чинну освітню програму підготовки магістрів за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», особливості написання магістерських кваліфікаційних проєктів та проблеми дотримання академічної доброчесності і забезпечення академічної мобільності студентів.

       Представники стейкхолдерів-роботодавців в черговий раз наголосили присутнім на окремих особливостях освітної програми підготовки магістрів за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій та на ролі студентства і роботодавців у розробці освітніх магістерських програм.

       Студенти-магістранти появили жвавий інтерес до теми зустрічі. Тому зустріч завершилась бурхливою дискусією, в якій свої думки висловили декан факультету,  викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру, студенти-магістранти та стейкхолдери.

Роман Рудий,

професор кафедри геодезії,

картографії і кадастру Уманського НУС,

гарант освітньої програми підготовки магістрів за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій»