Остання редакція: 13 грудня 2020

Чергове засідання студентського гуртка

Засідання гуртка відбулося 25 листопада в аудиторії № 118.    Були присутні  студенти-геодезисти та викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру на чолі з очільником кафедри - професором Юрієм Кисельовим.

На засіданні гуртка Андрій Головецький підняв тему «Розроблення проєктів землеустрою відведення земельних ділянок у власність для ведення  особистого селянського господарства».   Потім було заслухано і обговорено доповідь старости гуртка Гури Олега "Еколого-економічне обгрунгування сівозміни». Також значний інтерес студентів і викладачів та бурхливе обговорення викликали доповіді Прудіус Маріни та Партицького Андрія.

Заключним словом було керівника гуртка Володимира  Кирилюка. Засідання гуртка було напрочуд цікавим та бурхливим. Сподіваємось, що, незабаром, закінчаться карантинні обмеження і студентський науковий гурток кафедри геодезії буде засідати значно частіше.

Мар`яна Мосіна,

студентка 31-ЗМ групи