Остання редакція: 28 листопада 2021

Чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри геодезії, картографії і кадастру в онлайн-форматі

24 листопада 2021 р. відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри геодезії, картографії і кадастру на тему «Точне землеробство на основі GNSS – технологій» (в форматі онлайн) за участю студентів усіх освітніх рівнів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». У процесі роботи було заслухано доповіді на такі теми:

- «Точне землеробство: що це таке?» (доповідач – Солодкий Назар, студент 41-зм групи);

- «Переваги точного землеробства» (доповідач – Почеренюк Анастасія, студентка 41-зм групи).

Дана тематика викликала у студентів велику зацікавленість та значну кількість запитань, на які вони отримали вичерпні відповіді від доповідачів.

Олег Гура,

студент 41-зм групи,

староста студентського наукового гуртка кафедри геодезії, картографії і кадастру.