Остання редакція: 03 грудня 2018

День Гідності та свободи

21 листопада, у день Гідності та свободи, студенти 31-ЗМ та 11-к-ЗМ груп на чолі з викладачем кафедри геодезії, картографії та кадастру Кононенко Сергієм Івановичем мали змогу доторкнутися до глибин історії Уманщини та Уманських підземних ходів.
Достеменно невідомо, коли саме були віднайдені ці ходи, але кожна цеглина, кожен прохід  залишився незмінним.
Екскурсовод зміг не лише розповісти таємничу історію цієї місцевості, а й дав змогу поринути в минуле, за допомогою свого образу ченця.
Також студенти побували на презентації книг , директора Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» Олександра Вікторовича Мельничука, де під час інсталяції слайдів побачили м. Умань не тільки в цьому десятилітті, а й у воєнні роки.
Студенти і викладач залишилися задоволені побаченим і сподіваються, що зможуть відвідати ще здобутки культурної спадщини Уманщини.