Остання редакція: 21 березня 2020

ДОПОМОГА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ ВИРОБНИЦТВУ

Землеустрій включає інженерно-технічні дії, що забезпечують раціональну організацію території суб'єктів господарювання, розподіл земельних ділянок між власниками землі і землекористувачами, встановлення меж земельних. За сучасних умов у сільськогосподарському виробництві це питання має важливе значення, так як землевласники і землекористувачі несуть видатки на отримання сільськогосподарської продукції і одним з показників їхньої діяльності є прибуток від реалізованої продукції із одиниці площі.

Доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Михайло Шемякін  разом із старшим викладачем кафедри Сергієм Кононенком відновлювали та уточнювали межі польових угідь ННВВ Уманського національного університету садівництва. На полі площею 204 га відновили межі та встановили межові знаки, для кращого орієнтування вздовж меж на ріллі провели провішування та встановили орієнтирні вішки.

Сергій Кононенко,

старший викладач кафедрри геодезії, картографії і кадастру