Остання редакція: 12 листопада 2022

Досягнення молодих науковців – на розсуд широкому загалу!

11 листопада 2022 року на базі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС в онлайн-форматі проведено Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Здобутки молодих учених у геодезії та землеустрої», участь у якій узяли науковці – представники різних закладів вищої освіти України.

Найактивнішими, крім студентів УНУС, виявилися молоді науковці з Одеського державного аграрного університету. Найзмістовнішими були доповіді здобувачів вищої освіти за ОР «Магістр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Уманського НУС – Маргарити Мельник (тема – «Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови Комунальному підприємству «Уманське РЕУ №3», науковий керівник – к. с.-г. н., доц. М.В. Шемякін), Наталії Пацалюк (тема – «Інвентаризація земельних ділянок в межах с. Флоріанівка та с. Рубанка Хмільницького району Вінницької області», науковий керівник – к. екон. н., доц. І.О. Удовенко) і Вікторії Качур (тема – «GNSS-знімання як складова геодезичного обґрунтування проєкту», науковий керівник – д. геогр. н., проф. Ю.О. Кисельов),  та магістрантів ОДАУ Ганни Волгіної на тему «Ефективність застосування дронів у сільському господарстві» (науковий керівник – к. екон. н., доц. Т.В. Мовчан), Сергія Мосійчука (тема – «Застосування безпілотних літальних апаратів у народному господарстві», науковий керівник – ст. викл. О.А. Варфоломєєва) та Валентини Степанової (тема – «Пропозиції щодо покращення стану земель басейну Куяльницького лиману та його водонаповнювачів», науковий керівник – к. екон. н., доц. Т.В. Мовчан). Зазначені доповіді викликали істотний інтерес учасників конференції, свідченням чому стали численні запитання.

Проведена конференція стала блискучою можливістю для апробації студентами-магістрантами наукових досягнень, що лягли в основу дипломних проєктів. Безумовно, публічні виступи на конференції і їх обговорення є вагомою запорукою успішного захисту кваліфікаційних робіт.

Маргарита Мельник,

студентка магістратури спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Уманського НУС