Остання редакція: 12 жовтня 2016

Дотик до історії

Отримавши статус студента УНУС, першокурсники 11-ЗМ групи спеціальності «Геодезія та землевпорядкування» факультету лісового та садово-паркового, виявили зацікавленість історією свого університету. В рамках провеення навчально-виховного процесу, куратором академічної групи 11-ЗМ Удовенко І.О.  було організовано екскурсію до музею історії Уманського національного університету садівництва.

З захопленими поглядами студенти поринули у вир історичних подій, що відбувалися у ході становлення та розвитку УНУС, як вищого навчального закладу. Завдяки переповненій історичними фактами та видатними постатями розповіді завідуючої музеєм Свистун О.В., студенти отримали нагоду блище познайомитися з ВУЗом у стінах якого вони проведуть свої найкращі студентські роки. Яскраво і цікаво оформлена експозиція історичних пам’яток і документів пробудила у студентів-первачків відчуття патріотизму та гордості за свою Alma Мater.

І. О. Удовенко, куратор 11-зм групи.