Остання редакція: 17 листопада 2016

Дружба наук дає позитивний результат

15 листопада 2016 року в стінах кафедри геодезії, картографії та кадастру Уманського національного університету садівництва відбувся науковий семінар розширеного формату. Його організаторами стали викладачі кафедри і представники суміжних кафедр університету.

Тема наукового семінару «Сучасні проблеми географічних та геологічних наук» була обрана не випадково. Завдяки її розгалуженості свої доповіді представили представники кафедри екології та безпеки життєдіяльності – проф. Сонько С.П., кафедри лісового господарства – проф. Шлапак В.П., Коваль С.А., Козаченко І.П., кафедри садово-паркового господарства –  проф. Поліщук В.В., проф. Балабак А.Ф., кафедри туризму та готельно-ресторанної справи – доц. Кожухівська Р.Б., а також викладачі кафедри геодезії, картографії та кадастру – проф. Кисельов Ю.О., доц. Шемякін М.В., доц. Кирилюк В.П., доц. Удовенко І.О., ст. викладач Кононенко С.І., викладач Прокопенко Н.А. і ін.

Цікавими були доповіді молодих вчених, так яких: аспірантки – Насальської К.В., студентів – Соколовський А. (31-ЗМ), Колос В. (11-ЗМ), Колядюк Б. (11-ЗМ), Бобух І. (11-ЗМК), Ільченко Т. (11-ЗМК).

Впродовж семінару було заслухано багато наукових доповідей дослідницького характеру з використанням мультимедійних засобів демонстрації. Виникали дискусійні питання, які провокували активне обговорення та пошуку істини між учасниками семінару.

Організаційний комітет наукового семінару висловлює подяку учасникам семінару за прийняту участь та за високоефективну підготовку до виступу.