Остання редакція: 08 грудня 2023

ФОРМУЄМО SOFT SKILLS

Науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру взали участь у тренінгу «Ментальне здоров’я – основа сталого та якісного освітнього процесу», організованомву психологічною службою Уманського НУС. Ведучою цього тренінгу була практичний психолог Валентина МАЗУРЕНКО.

Валентина Дмитрівна окреслила низку основних проблем, що найбільше хвилюють викладачів і студентів, особливо в сьогоднішніх воєнних умовах, а також висвітлила суть кількох методик уникнення стресових ситуацій та подолання стану психічного вигорання.

Оволодіння студентами університету вмінь і навичок збалансовувати власний психологічний стан дозволить майбутнім фахівцям набути необхідні soft skills, що є складовою їхніх загальних компетентностей у ході здобуття спеціальності.