Остання редакція: 17 листопада 2023

ГЕНЕРАЛЬНА РЕПЕТИЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

16 листопада 2023 року на базі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих учених «Перспективні досягнення молодих науковців у геодезії та землеустрої». Участь у цьому науковому заході взяли здобувачі вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» ОР «Магістр» УНУС та низки інших університетів України.

Результати своїх досліджень представили, в тому числі, магістранти Анастасія ПОЧЕРЕНЮК, Софія-Ізраель КІБАЛЕНКО, Олег ГУРА, Андрій ГОЛОВЕЦЬКИЙ, Денис ТУЗЮК, які виявили глибокий рівень знань і компетенції в обраних ними сферах геодезії (О. Гура, А. Почеренюк) та землеустрою (А. Головецький, С.-І. Кібаленко, Д. Тузюк). Успішним розробкам молодих дослідників активно сприяли їхні наукові керівники – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Михайло ШЕМЯКІН, кандидат економічних наук Ірина УДОВЕНКО, доктор географічних наук, професор Юрій КИСЕЛЬОВ.

Презентація в ході конференції досягнень магістрантів стала своєрідною генеральною репетицією захистів їхніх дипломних робіт, запланованих на грудень цього року. Крім того, безумовно, науковий доробок молодих дослідників буде їм у пригоді в майбутній професійній діяльності.