Остання редакція: 26 квітня 2024

ГЕОДЕЗИСТИ УНУС НА ДНЯХ НАУКИ

25 квітня 2024 року активну участь у заходах із нагоди Днів науки, які щорічно проводить Уманський національний університет садівництва, взяли викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Зокрема, староста групи 41-зм, голова Ради студентського самоуправління УНУС у 2021–2023 рр. Сніжанна Олійник виступила на пленарному засіданні науково-практичної конференції молодих учених із доповіддю на тему «Законодавчі основи експертної оцінки земель в Україні» (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Удовенко І. О.), за що отримала сертифікат.

На кафедрі геодезії, картографії і кадастру проведено секційне засідання, в ході якого студенти представили наукові доповіді з актуальних проблем досліджень у геодезії та землеустрої.

Завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Ю. О. Кисельов підготував доповідь, присвячену 300-річчю Іммануїла Канта, в якій представив великого філософа, передовсім, як природодослідника-землезнавця.

Юрій КИСЕЛЬОВ,

завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру,

доктор географічних наук, професор