Остання редакція: 14 листопада 2022

Геодезисти Уманського НУС за чисте довкілля!

14 листопада 2022 року співробітники кафедри геодезії, картографії і кадастру, аспіранти та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» взяли участь у загальноуніверситетській акції з прибирання території Уманського НУС від опалого листя. В цей час, коли з відомих причин навчання ведеться дистанційно, а викладачі найчастіше проводять заняття, перебуваючи вдома, зустріч майже всього колективу кафедри з нагоди спільної справи стала справжньою подією. Учасники акції не лише згребли листя, а й прибрали ввірену кафедрі територію від сміття.

У подібних заходах члени кафедри геодезії, картографії і кадастру беруть участь не вперше – ще навесні вони прибирали територію університету від гілля, влітку саджали лаванду… Геодезисти УНУС впевнені, що такі акції не лише сприяють утвердженню чистоти й порядку, а й згуртовують і одухотворяють колектив!

Анастасія Почеренюк,

студентка 11м-зм  групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Уманського НУС