Остання редакція: 21 квітня 2019

Геодезисти за чисте довкілля!

14 березня 2019 р., напередодні святкування 175-річчя від дня заснування Уманського національного університету садівництва, підтримавши ініціативу студради факультету лісового і садово-паркового господарства університету, студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Уманського національного університету садівництва прибирали територію нашої альма-матер.

Ініціативу студентів підтримали декан факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва Валентин Поліщук, заступник декана Ірина Удовенко та група викладачів і співробітників кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва на чолі з завідувачем кафедри Юрієм Кисельовим.

Приємно, що студенти-геодезисти є не лише креативними та успішними в навчанні, але й працьовитими та небайдужими до стану довкілля. Результатом зусиль відповідального студентства є ретельно прибрана частина території Уманського НУС.

Маргарита Мельник,

студентка 21-зм групи